Sari la conținut
Forum Roportal
s_s_s

Cluj

Postări Recomandate

WTF is PNTze pe Pavlov? :roll:

 

Daca vrei sa mancati bine, mergeti la Fair Play.

 

Sediul Partidului National Taranesc Crestin si Democrat de pe strada Pavlov. Se intra prin curte, in spate, la demisol. Cand mai vii pe la Cluj ai putea incerca. Ii zice intr-un fel dar imi scapa acum.

 

Si daca vreti, sigur, la fitzroy in cartier e Fair Play. Un loc de venit, mancat, plecat. Dar nu de stat la taclale ca locul e relativ stramt. Lumea vine flamanda, papa bine si pleaca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

neah io daca vin vreau sa ma destinzzz sa bem o cafea sa stam la taclale .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sediul Partidului National Taranesc Crestin si Democrat de pe strada Pavlov. Se intra prin curte, in spate, la demisol. Cand mai vii pe la Cluj ai putea incerca. Ii zice intr-un fel dar imi scapa acum.

 

Hmm, nu e Pizza Italia acolo? Sau ceva de genul... tot asa, e in curte in spate, pe Pavlov.

 

Si daca vreti, sigur, la fitzroy in cartier e Fair Play. Un loc de venit, mancat, plecat. Dar nu de stat la taclale ca locul e relativ stramt. Lumea vine flamanda, papa bine si pleaca.

 

Ihi, drept e. Da' de papat, se papa bine. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm, nu e Pizza Italia acolo? Sau ceva de genul... tot asa, e in curte in spate, pe Pavlov.

 

asa e. no vezi ca stii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa va fie foame ? :)

Daca va e foame ne putem intalni la Roata ... acolo e cea mai buna mancare ..dupa parerea mea bineinteles :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×