Sari la conținut
Forum Roportal
windfast

Windsurfung

Postări Recomandate

Windsurfingul este un sport ce se dezvolta din ce in ce mai mult . Si la noi in tara tot mai multi , sunt doritori de a incepe sa invete acest sport. Spre deosebire de alte tari , la noi nu exista scoli si magazine specilaizate . Am gasit doar cateva adrese de net de unde pot fi luate cateva informatii . Unul ar fi acesta http://www.windsurfing1.ro unde am gasit instructiuni de achizitionare si folosire a echipamentului de windsurfing si filme cu acestea . Astept alti pasionati sa imi spuna si alte surse , sau sa schimbam informatii pe aceasta tema .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

manevrare vela in orice directie :D

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vrei si tu sa zbori pe ape ? Ce mai astepti ? Vino cu noi si fi stapan pe ape !

Nu e greu , trebuie doar sa faci primul pas .

!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pare misto, dar cred ca iti trebuie ceva pregatire ca sa faci ca aia..

 

cum faci sa apara aici direct fereastra cu filmuletul si nu doar linkul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pare misto, dar cred ca iti trebuie ceva pregatire ca sa faci ca aia..

 

cum faci sa apara aici direct fereastra cu filmuletul si nu doar linkul ?

Pregatire ? Pentru ce ? Ca sa stiu sa pun amaratul de film ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Windsurfing............pentru ca am sters din greseala pe yutube filmulde mai sus , am sa-l postez din nou

 

Enjoy !

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×