Sari la conținut
Forum Roportal
eagle

31 octombrie

Postări Recomandate

Buna sunt Alex. Am facut acest topic pt. cei care adora HALLOWEEN-UL . Cei care au idei pt petreceri de halloween, si cei care au chestii de vanzare pt halloween ( cranii, skeleti, etc...) luati legatura cu mine :evil: :) :( :evil: :evil: HAPPY HALLOWEEN :evil: :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are nimeni idei cum sa-ti decorezi casa pentru halloween ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :evil: :) :( :evil: :evil: :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu suntem familiarizati cu ea, si nici sa nu fim :P

Mi se pare o prostie sa luam toate chestiile de la americani , macar daca am lua de la ei ceva bun :D

 

Sarbatoriile americane au ajuns teme de petrecere pt noi... ei ei ... lipsa de imaginatie a romanului :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o sarbatoare care nu se va concretiza niciodata,cred eu,in Romania....si,asa cum a spus si Giovi,ce rost are sa copiem niste chestii de la altii cand putem fi noi insisi si ne putem bucura de Sarbatorile noastre?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca slava Domnului, e rosu calendaru ortodox de sarbatori :P :P)))
Exact....dar parca romanii nu se mai satura

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspuns. Asa stiu ce crede lumea despre aceasta sarbatoare. BYE :D :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stau in germania de vreo 2 ani si ceva si aici de sarbatori k halowen sau craciun unde trebe sa decorezi sunt nebuni oamenii ... De craciun e plin de luminitze si lumanerele si toate tampeniile de nu ti le potzi imagina ;)" , de hallowen pun tot felul de porcarii pe la usi ;) , merg mascatzi pe strazi .. aoleo :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×