Sari la conținut
Forum Roportal
amonis

Cine si ce ne mai toaca nervii?

Postări Recomandate

Pai... publicitatea trebuie sa existe shi la noi in tzara, iar nou asha ne place , sa-i promovam pe altii... Eu fac publicitate,ink nu am terminat facultatea, dar tot ce sunt in putere sa spun pentru moment despre "topul oamenilor bogati" este k se dau bani multi pentru realizarea lui... nu e vba de faptul k ne arde noua de promovarea vor, ci se platesc bani grei,in felul aceste se stiu "rasele alese" din tara noastra...

Referitor la shpaga... cine o accepta, face foarte bine, trebuie sa traiasca din ceva,nu? :evil: salariul niciodata nu este de ajuns... shi, in plus, o educatie aleasa, exclude din "codul bunelor maniere" refuzul catre o alta persoana .... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ne mai toaca nervii? greu, prea lunga lista, mai bine ma intrebai ce nu ma enerveaza

subiectul asta se poate dezbate muuuuuuult si bine, doar suntem in romania :evil:

si cu spaga asta... e cu dus si intors, normal ca nu ar trebui sa existe, dar dc un profesor universitar, cu toate studiile lui este platit la fel ca o femeie de serviciu... ( nu ca as promova spaga :evil: )

ce ma mai enerveaza la culme in ultimul timp, ca se promoveaza atata incultura :doh: cu toate porcariile alea de emisiuni gen "aventurile familiei storm" :x: si lista e luuuuuuuuuuuuuuuuunga :(

 

aaaaa, si inca ceva care mai ma enerveaza :evil: in centrul capitalei se repara strazile de 10.000 de ori, ba asfaltul, ba bordura, cred ca o sa ajunga sa puna bordura din marmura :evil: pe cand pe la marginea bucurestiului sunt strazi care nu au fost niciodata asfaltate. :evil: cu asta ne-au stresat toata vara :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai... publicitatea trebuie sa existe shi la noi in tzara, iar nou asha ne place , sa-i promovam pe altii... Eu fac publicitate,ink nu am terminat facultatea, dar tot ce sunt in putere sa spun pentru moment despre "topul oamenilor bogati" este k se dau bani multi pentru realizarea lui... nu e vba de faptul k ne arde noua de promovarea vor, ci se platesc bani grei,in felul aceste se stiu "rasele alese" din tara noastra...

Referitor la shpaga... cine o accepta, face foarte bine, trebuie sa traiasca din ceva,nu? :evil: salariul niciodata nu este de ajuns... shi, in plus, o educatie aleasa, exclude din "codul bunelor maniere" refuzul catre o alta persoana .... :evil:

 

 

:evil: :) ..yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! ... :( sa nu-mi amintesc ce factura am platit pentru aparitia ...ma rog ... Practic, cei care apar in publicatiile astea care noua (voua) ne (va) rod nervii, urca prin propriile forte in top, nu ii baga saracii.

 

Pe mine nu ma enerveaza spaga, imi asigura intrarea pe usa din spate a oricarei intitutii... Ma enerveaza coruptia la nivel statal, acolo unde se taie si spanzura de fapt, acolo unde se dau directive care pun functionarii in situatii penibile ... Acolo unde functia prevede ca slujba e in interesul binelui public, nu in scopul personal ... da, in concluzie, IPOCRIZIA SI NESIMTIREA, asta imi roade nervii mie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma scot din sarite oamenii prosti.

da si pe mine!mai ales cand nu recunosc prostiile pe care le fac.si unul dintre ei e sefu meu.doamne cat e de incult!si tipa ca disperatu.spee sa nu apuc ziua in care o sa-i plesneasca vene de la cap, care devine foarte vizibila atunci cand tipa la altii din cauza prostiei lui. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Pe mine ma enerveaza..." - Incep altfel: URASC ipocrizia si fatarnicia. Ce rost are sa te dai dupa leustean, cand oricum esti prea "vizibil" pt a te piti dupa o frunzulitza? Cat de mic sa-ti fie creierasul incit sa faci asta? Si mai mult "ma enerveaza" faptul ca ceea ce eu doar banuiam s-ar putea sa se confirme si poate de data asta "se lasa rau!". Cineva o sa se scufunde si nu o sa-mi mai pese. Ha ha ha! In rest, ce sa mai ceri de la Doamne Doamne daca oricum a lasat "creaturilor" sale <liberul arbitru>, pe care oricum unii nu stiu sa-l aprecieze. Eu l-as lua inapoi daca as fi God, si le-as administra o corectie astora de nu stiu sa-l utillizeze, de ar regreta toata viata lor.

Damned be ...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
;) Jumătatea plină a paharului care e din ce

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×