Sari la conținut
Forum Roportal
Dulcica

Scent Of A Woman

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multam Cleopatra :)

si zi asa dulcico..nu de duce capul sa ne dam parerea cu ale noastre cuvinte despre un film pe care la-am vazut :De

copiem din libertatea(sau din ce TV-manie oi fi copiat)

...indescriptibil! :D

este un film exceptional intr-adevar,pentru ca este Al Pacino..dar o "capodopera"!!kaleidoskope sa nu exageram :De

Si pentru ca m-ai binedispus Cleopatra da-mi un PM si o sa-ti spun.Ca m-au invatat nenea moderatorii sa nu incurajez pirateria in mod oficial :hi:

[/quot

bine ca mai pot si eu sa binedispun pe cineva ... inca mai am telente bine cizelate ... cu pirateria m ai impresionat cu toate ca ca departe de mine orice gand``ilegal``... insa dupa atata timp de cautari trebuie sa apelez la solutia finala, nu ? oricum daca m ai ajuta ti as fi recunoscatoare pe vecie (nu ca ai avea nevoie de asta ) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, dragut filmul, dar nu m-a impresionat in mod deosebit, vorba lui spider. :D

Filmul care m-a impresionat extrem de mult si pe care l-as revedea de cate ori as avea ocazia este "A walk to remember"...Super film, o poveste emotionanta despre iubire si continuitatea iubirii chiar si dupa trecerea in nefiinta...Am vazut filmul de 5 ori pana acum si tot de atatea ori am pans.. :hi: :D :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×