Sari la conținut
Forum Roportal
Dulcica

Scent Of A Woman

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Scent Of A Women

,Al Pacino a castigat primul său Oscar pentru Cel mai bun actor in stralucitul rol al unui locotenent-colonel iesit la pensie, arogant si orb, Slade e un om cu totul original, acum orb, irascibil, dar cu suflet de poet.

Este o poveste sfasietoare si impresionanta a contrariilor care se atrag. O calatorie nebuneasca a celor doi eroi principali, ce le va schimba viata pentru totdeauna.

Asta nu e tot! Va recomand sa faceti rost de film pentru ca e natural, prestanta legendarului Al Pacino este inconfundabila, iar spontaneitatea replicilor va vor tine cu sufletul la gura :huggles: Acum mi-am revenit si eu ...probabil pentru ca mi-am adus aminte de cineva anume.. :(

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scent Of A Women

,Al Pacino a castigat primul său Oscar pentru Cel mai bun actor in stralucitul rol al unui locotenent-colonel iesit la pensie, arogant si orb, Slade e un om cu totul original, acum orb, irascibil, dar cu suflet de poet.

Este o poveste sfasietoare si impresionanta a contrariilor care se atrag. O calatorie nebuneasca a celor doi eroi principali, ce le va schimba viata pentru totdeauna.

Asta nu e tot! Va recomand sa faceti rost de film pentru ca  e natural, prestanta legendarului Al Pacino este inconfundabila,  iar spontaneitatea replicilor  va vor tine cu sufletul la gura :huggles: Acum mi-am revenit si eu ...probabil pentru ca mi-am adus aminte de cineva anume..  :(

Da, foarte bun filmul. O capodopera. l-am vazut de vreo 4 ori. Oricum, Al Pacino este un foarte bun actor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, foarte bun filmul. O capodopera. la-am vazut de vreo 4 ori. Oricum, Al Pacino este un foarte bun actor.

imi poate spune cineva de unde pot sa iau filmul acesta``scent of a woman``(sa la downloadez, cumpar ...) v as fi recunoscatoare pentru totdeauna ...multumesc mult :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multam Cleopatra :dance4:

si zi asa dulcico..nu de duce capul sa ne dam parerea cu ale noastre cuvinte despre un film pe care la-am vazut :De

copiem din libertatea(sau din ce TV-manie oi fi copiat)

...indescriptibil! :)

este un film exceptional intr-adevar,pentru ca este Al Pacino..dar o "capodopera"!!kaleidoskope sa nu exageram :De

Si pentru ca m-ai binedispus Cleopatra da-mi un PM si o sa-ti spun.Ca m-au invatat nenea moderatorii sa nu incurajez pirateria in mod oficial :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Peste masura m-a impresionat coincidenta replicilor cu un fapt real in rest filmul e destul de bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru mine este cel mai bun film al lui Al Pacino

pai probabil de asta i-au si dat aia oscarul. :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×