Sari la conținut
Forum Roportal
Dani89

Cum sa fac bani legal?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cum sa fac bani la 19 ani legal neavand nici 10 lei astept idei pareri inafara de faptul s ate duci la lucru

Mergi la cersit...asta bineinteles daca este legala cersetoria acolo unde locuiesti. :flowers:

 

FYI...orice metoda legala de a castiga bani implica "lucru" fie el fizic sau intelectual. Nu-ti va pica niciodata banul din cer fara vreo farama de straduinta din partea ta....fie ea cat de insipida. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Internet-ul iti ofera foarte multe oportunitati. Am vazut ca sunt oameni care castiga din publicitatea pe bloguri. Daca iti place sa scrii, poti sa iti faci un blog. Cu cat traficul va fi mai mare, cu atat blogul tau va fi mai valoros. Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci poate nu mam exprimat bine vreau sa fac bani si cum a zis cineva prin munca fizica sau intelectuala da cum pot din putini aia bani care ai castig ca totusi e romania o tara care o urasc mult d etot da nu are asta importanta deci revin din banii aia putini adica 800 de lei sau 700 sa zicem cum pot sai investesc sau in ce si sa am un profit bunicel adica am voie in romania sa ma dezvolt normal sau nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce vorbesti? De ce urasti Romania?

Crezi ca daca erai acum in Danemarca ai fi facut din 10 euro 1.000?

 

Si cam ce te astepti tu, sa gasesti aici o formula magica de a face bani in conditiile in care tu spui 'in afara de faptul sa te duci la lucru'?

Eu daca as avea formula, tot ti-as cere sa platesti ca sa ti-o divulg.

 

GIZAS.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci vreaus a lucrez sa trag din greu sami castig ceva bani adica 800 700 de lei si vreau sai investesc. ince as putea ...care ar fi solutia sa am un profit bunicel fara sami urasc tara? special pt gizas :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu 800 lei o sa reusesti sa-ti scoti doar o autorizatie de persoana fizica :jester: Ca sa incepi o afacere, cat de mica, iti mai trebuie ceva bani. Curiozitatea mea este cum o sa strangi tu banii aia dintr-un salariu asa mic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×