Sari la conținut
Forum Roportal
cristian47

Legaturi bolnavicioase

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

W, multumesc de raspunsuri

 

:)

 

Vreau insa sa le aud si pe ale lui Cristian.

 

Pe mine chiar ma inetreseaza si perceptia lui asupra SA si asupra PURITATII

 

Cand va reveni, daca va reveni, cu siguranta te va lamuri :pardon:!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai linistit ca mai exista si astfel de fete.

O sa te tot lovesti de acum incolo de astfel de intrebari si de abia dupa ce incepi viata sexuala cu atat mai mult te vor roade. Eu am avut doar un partener sexual, pe sotul meu si acum in timp imi dau seama ca ar fi fost bine sa mai fi avut si alte experiente. Greu subiectul :P

 

 

Nu o sa iti dau multe detalii si nu o sa incerc sa explic de ce DAR ceea ce ai spus tu acum m-a facut sa am un fel de dureri de stomac (un fior in tot pieptul) Exact acelas sentiment l-am avut cand...am vazut...un scurt filmulet realizat de eu stiu ce organizatie terorista cu decapitarea unui soldat american folosind un cutit

 

 

sa zicem ca am devenit putin mai increzator ca exista si ceea ce caut eu dar asa pt cunostinta mea generala pe ce fate le doare burta la period? adica daca nu o doare crezi k poti spune ca nu e virgina?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca mai exista fete pure pana la casatorie???????????? esti sigur ca-ti doresti asta?? sti ce risc este acesta sa te casatoresti cu o fata pura? :) daca nu sti... o sa detaliez, sa-ti sara din cap fete pure, virgine :think: :o:

nu chiar nu stiu...daca ai timp spune-mi ca nu am auzit niciodata ca ar fi un risc sa te casatoresti cu o fata virgina

 

Poate n-am fost atenta dar...ce te nemultumeste la lumea ta? E pura ,e frumoasa, e bella e cum vrei tu, din afara si, uneori si de dinauntru. Ramai frate in lumea ta, ai fost crescut pt ea. Afara nu rezisti. Sorry, dar viziunea ta asupra vietii ti-a fost inoculata mult prea mult timp ca sa o poti schimba acum. Fa schimbarile in cercul tau. Ai tot ce iti trebuie in parohia ta, sau daca nu ai, cauta dar tot in cultul tau.

 

Scrie-mi Pm si iti dau cateva relatii apoi te descurci singurel.

hmm dupa felul cum vb pot spune destul de sigur ca vi dintr-un mediu neoprotestant (ca mine) daca nu ma insel. Ai dreptate in legatura cu ce i-ai raspuns lui "stupid me" stupid him. Exact asta as fi scris si eu...bineinteles la un nivel mai jos k de atata imi poate intelectu' :crazy:

Cat despre oferta da de a ma ajuta cu niste relatii :o: hmm pai...da...as fi deacord nu neaparat ca sa iasa cva din chiestea asta doar asa...hmm. Hai s va uimesc cu al meu "creier spalat" (dupa aprerea voastra) adica...intradevar ma simt cateodata singur (cu toate ca am prieteni buni) dar nu cred k o relatie serioasa ar avea vreun sens la varsta mea de 18 ani. Adica foarte putine relatii care incep la o astfel de varsta ajung "in fata popii" =)).

Merci mult...uhh...nu am idee cum functioneaza forumul (nu prea petrec timp pe forum) dar o sa-ti trimit un mesaj privat cu ID-ul meu...mai vb...ca sunt tare curios de unde stii tu asa multe despre lumea...mea...lumea crestina...

 

W, multumesc de raspunsuri

 

Vreau insa sa le aud si pe ale lui Cristian.

 

Pe mine chiar ma inetreseaza si perceptia lui asupra SA si asupra PURITATII

 

Pai citeste ce a zis Walpurgisnacht ca si cum as fi zs eu...asta-i exact parerea mea :-P

 

Daca "sistemul" din care vii tu ( familie, scoala, prieteni, etc) a produs un mascul care gandeste agnostic - ( ala fiind tu ;) ) - nu e logic sa gandesti ca acelasi sistem e la fel de capabil sa creasca si o fata care gandeste ca tine si acum isi cauta partener de idei ?

 

Eu zic ca e nu numai logic, e si probabil :) Acea fata exista si poate te cauta !

 

Mult noroc

 

Da...m-am gandit si eu la asta...dar nu am vrut de nici o culoare sa calculez probabilitatea ca eu sa intalnesc pe aceasta fata "ipotetica" dealtfel. E o prea mica probabilitate...dar...hmm ar fi frumos intradevar....

Sau mai e o idee si mai tare...intru intr-o biserica neoprotestanta fur inima unei fete si o fac agnostic sau uhh nu ii spun k sunt agnostic si dupa nunta teapa... :)) glumesc glumesc...eu nu ma simt bine daca ma enervez pe cineva si voi ma credeti in stare sa distrug viata spirituala unei fete pe care se presupune ca tre sa o iubesc :D

Editat de Cristian Argh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×