Sari la conținut
Forum Roportal
Seghi

O problema de dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

o sa incerc sa actionez chiar maine pentru ca cea mai buna prietena a mea e ffff buna prietena cu ea si ies intruna in oras si daca merg si eu nu mai trebuie bilet dar daca nu reusesc fac planul cu biletul

Mersi :aranjare: :) :roll: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa incerc sa actionez chiar maine pentru ca cea mai buna prietena a mea e ffff buna prietena cu ea si ies intruna in oras si daca merg si eu nu mai trebuie bilet dar daca nu reusesc fac planul cu biletul

Mersi :) :roll: :o: :)

 

Hai, te pup, cupilu', sa ai bafta :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,is mai nou pe aici dar e cel mai cool forum pe care am fost.Am o problema.....De o luna de zile imi place de o fata din cl a 7-a iar eu sunt intr-a 6-a .Cele mai bune prietene ale mele sunt prietene cu ea si i-au spus ca-mi place de ea.

Pink(porecla ei) a zis ca sunt un baiat dragut si simpatic iar cand au intrbat-o daca vrea sa se combine cu mine a zis ca nu stie.De 1 saptamana incerc sa vb cu ea ,s-o scot la un suc dar de fiecare data am multi fluturasi si imi pierd curajul....Daca se poate cineva sa-mi dea un sfat pentru situatia aceasta :flowers:

 

 

 

Cum dracu' ai fi vrut sa fie prietena ta, avand in vedere limbajul cu care i te-ai adresat? Cum poti sa-i spui unei fete "auzi...nu vrei sa te combini cu mine? A?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu eu i-am zis asta !!!!!!!!!!!!! o colega a intrbeat-o si am obtinut IDul ei de mess de la ea si am si vb cu ea :lol2: sa vedem mai incolo ca nu i-am spus ca-mi place de ea:D

Editat de Seghi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,is mai nou pe aici dar e cel mai cool forum pe care am fost.Am o problema.....De o luna de zile imi place de o fata din cl a 7-a iar eu sunt intr-a 6-a .Cele mai bune prietene ale mele sunt prietene cu ea si i-au spus ca-mi place de ea.

Pink(porecla ei) a zis ca sunt un baiat dragut si simpatic iar cand au intrbat-o daca vrea sa se combine cu mine a zis ca nu stie.De 1 saptamana incerc sa vb cu ea ,s-o scot la un suc dar de fiecare data am multi fluturasi si imi pierd curajul....Daca se poate cineva sa-mi dea un sfat pentru situatia aceasta :lol2:

si uite asa se duce pe apa sambetei gesturile frumoase in cerutul unei prietenii!!!!

in plus...eu in clasa a 7- a ma uitam la baieti ori de o seama cu mine ori mai mari...ai avea nevoie de noroc...da na,poate chiar te considera dragut....asa cum zice!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,is mai nou pe aici dar e cel mai cool forum pe care am fost.Am o problema.....De o luna de zile imi place de o fata din cl a 7-a iar eu sunt intr-a 6-a .Cele mai bune prietene ale mele sunt prietene cu ea si i-au spus ca-mi place de ea.

Pink(porecla ei) a zis ca sunt un baiat dragut si simpatic iar cand au intrbat-o daca vrea sa se combine cu mine a zis ca nu stie.De 1 saptamana incerc sa vb cu ea ,s-o scot la un suc dar de fiecare data am multi fluturasi si imi pierd curajul....Daca se poate cineva sa-mi dea un sfat pentru situatia aceasta :lol2:

Daca nu stie daca vrea sa se combine cu tine, inseamna ca nu e hotarata. Si apoi, lipseste-te de intermediari. Ai ceva de spus, spune-i tu. Intermediarii , de cele mai multe ori, in loc sa ajute, iti distrug sansele.

Daca vrea sa fitit prieteni , ok, daca nu, asuma-ti si varianta respingerii. Nu e un capat de tara si nu o poti obliga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×