Sari la conținut
Forum Roportal
Seghi

O problema de dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce radeati, mah, de cupil?

 

si io am avut "iubit" in cls a 6-a...ne jucam "flori, fete, filme..." :D....a si ne dadeam pe bara de batut covoare :P

 

ce-l mai alerga bunica-miu (Dumnezeu sa-l ierte) cand il vedea :eek:

a stai ca si noi ne jucam asta la varsta lui...nici o problema mama si ce fericire pe noi cand primeam pedeapsa sa pupam un baiat pe obraz...ioi ce fericite mai eram :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce radeati, mah, de cupil?

 

si io am avut "iubit" in cls a 6-a...ne jucam "flori, fete, filme..." :D ....a si ne dadeam pe bara de batut covoare :P

 

ce-l mai alerga bunica-miu (Dumnezeu sa-l ierte) cand il vedea :D

 

huh, ce'mi placea si mie sa ma dau pe bara de batut covoare :eek:

si cum nu era net pe vremea aia, il puneam pe "iubit" sa'mi scrie in caietul cu "amintiri" :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bn.... n-a mers cum am vrut pt ca n-am avut curaj sa-i zic nimic si am reusit doar sa-i zic salut :aranjare:)Poate luni reusesc.....

 

noi iti tinem pumnii;)

 

baga totusi un biletel :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar ce sa scriu in bilet si unde sa-l pun?

 

pai ca-ti place fata, ca e draguta, ca "ii ceri prietenia" ( mai e asta de actualitate :aranjare: ?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu crezi ca ar tb sa-i spun direct?Daca ii spun prin biletel poate va crede ca sunt las sa-i spun in fata.Ce zici de asta :

Ii spun printr-un bilet sa ne intalnim dupa ore intr-un loc.Acolo o voi intreba daca este libera dupa-masa si daca vrea sa ne intalnim si sa mergem pe partie ( aici e muuuulta zapada si se schiaza) .Nu cred ca e cel mai bun plan asa ca daca ai vreo alta sugestie sa-mi spui :aranjare: sau mai usor putem sa vorbim pe mess

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu crezi ca ar tb sa-i spun direct?Daca ii spun prin biletel poate va crede ca sunt las sa-i spun in fata.Ce zici de asta :

Ii spun printr-un bilet sa ne intalnim dupa ore intr-un loc.Acolo o voi intreba daca este libera dupa-masa si daca vrea sa ne intalnim si sa mergem pe partie ( aici e muuuulta zapada si se schiaza) .Nu cred ca e cel mai bun plan asa ca daca ai vreo alta sugestie sa-mi spui :) sau mai usor putem sa vorbim pe mess

 

pai spune-i direct, dar daca abia ai reusit sa scoti de la tine un salut, ma indoiesc ca poti :aranjare:

 

fa asa cu biletul, daca vine, e de bine, daca nu...intrebi mai departe :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmm cum sa strecor biletelul???

 

aolioooooo, ai zis ca aveti prietene comune, il dai uneia sa i-l dea...

daca nu, i-l pui pe banca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×