Sari la conținut
Forum Roportal
Seghi

O problema de dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

negresit. cand o cere de sotie, de 8 martie, nu? :blink:

 

Nu! Ci cand ii vin ideile razlete :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmm daca astept pana la 1 martie ar fi o problema deoarece toti baietii sunt dupa easi mai e mult pana la 1 martie si ea deja stie ca o iubesc....Ar trebui sa fac ceva zilele astea ca de exemplu : nu stiu aici am nevoie de ajutor

ooo invito si tu la tine acasa...sau roago de exemplu sa iti arate ceva la nu stiu ce materie,sub scuza ca ea deja a facut si stie sa iti explice....gasesti tu un motiv,si in weekend o chemi la tine si problema rezolvata :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

maine daca am curaj sa-i spun va voi spune ce a iesit :blink: . Girl_Dream daca vrei da-mi te rog IDul tau de mess daca vrei si sa vorbim acolo

Editat de Seghi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebui sa fac ceva zilele astea ca de exemplu : nu stiu aici am nevoie de ajutor

Si ai impresia ca noi daca suntem mai mari, stim ? Sau ai impresia ca iti vom da solutia salvatoare, precum mopurile super-revolutionare care iti dau solutia curateniei in casa fara pic de efort si fara alte produse de curatat si frecat ?

Vezi-ti de treaba, copile. Nici noi nu stim. In afara de "da-i flori, invit-o la suc/la o prajitura sau spune-i" n-avem ce sa-ti spunem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite aici fata desteapta ...cere ei iddul de mess :blink:

Haha, mor de ras.

Psihologul de serviciu e Kontroversy, asa ca deranjati-l pe el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
maine daca am curaj sa-i spun va voi spune ce a iesit :P . Girl_Dream daca vrei da-mi te rog IDul tau de mess daca vrei si sa vorbim acolo

aoleu...... se pare ca au copchii atractie la mine :blink:

nu ma ce crezi ca is eu aici...hai pa..mai vb pe forum maine

 

Si ai impresia ca noi daca suntem mai mari, stim ? Sau ai impresia ca iti vom da solutia salvatoare, precum mopurile super-revolutionare care iti dau solutia curateniei in casa fara pic de efort si fara alte produse de curatat si frecat ?

Vezi-ti de treaba, copile. Nici noi nu stim. In afara de "da-i flori, invit-o la suc/la o prajitura sau spune-i" n-avem ce sa-ti spunem.

Uite aici fata desteapta ...cere ei iddul de mess :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aoleu....Da ti se pare tie ca sunt Aragorn :blink: ? Pai cam nu :rot: :eek: Daca iti cer IDul de mess inseamna ca-mi place de tn? :o: Pai uite cum fac :

 

1.) Maine intru in vorba cu ea si o invit la un suc :D

2.) Dupa ce am teminat si plecam o conduc pana acasa :P

3.) Ii spun c-o iubesc si o intreb daca vrea sa fie prietena mea

4.) apoi ne sarutam etc,...(asta nu mai stiu dar cred c-ar fi fain ca ar fi primul meu sarut :D )

5.) Ajung acasa si ma sui pe pereti de fericire ( asta daca zice DA si oricum ma sui pe pereti pentru ca am a vut curaj :))

 

Eeee ce ziceti planul e bun?

 

eu ma duk sa ma uit la un film si sper sa reusesc maine.....papa ne vedem maine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cu asa plan perfect, ce ne mai ceri noua sfaturi? :blink:

 

da' totusi stii, la partea cu iubitu' ia'o mai incet...spune'i mai bine ca o placi muuuuult de tot :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce radeati, mah, de cupil?

 

si io am avut "iubit" in cls a 6-a...ne jucam "flori, fete, filme..." :blink:....a si ne dadeam pe bara de batut covoare :D

 

ce-l mai alerga bunica-miu (Dumnezeu sa-l ierte) cand il vedea :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×