Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pe scurt vreau sa zic ca am 22 de ani , sunt virgin si nu am avut nici o prietena pana acum. Ca o paranteza ...nu sunt ciung nam ochii incrucisati si nici vreo alta problema de genul..sunt perfect normal.Alte detalii nu mai dau; astept pareri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce te consideri un specimen rar? Din cauza ca esti inca virgin? Daca faci un tur de roportal iti vei da seama ca nu esti singurul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intai de toate, inceteaza sa te mai desconsideri.

 

Un barbat care si-a pierdut virginitatea (ce expresie penibila) la 16 ani nu e mai presus decat tine pentru motivul asta.

Un barbat care a cunoscut 200 de femei nu e neaparat mai 'barbat' decat unul care a avut 2.

 

Virginitatea e o chestiune care nu iti da si nu iti ia nimic fata de valoarea pe care o ai tu ca individ.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe scurt vreau sa zic ca am 22 de ani , sunt virgin si nu am avut nici o prietena pana acum. Ca o paranteza ...nu sunt ciung nam ochii incrucisati si nici vreo alta problema de genul..sunt perfect normal.Alte detalii nu mai dau; astept pareri.

 

ai tot timpul.

Parca s-ar termina viata la 22 de ani....

 

Si, btw, nu NUMARUl de femei conteaza - una, doua, zece. Ci relatia cu fiecare in parte.

Daca le schimbi ca pe ciorapi (sau mai des, eventual) oricum esti la fel de "virgin" si dupa 200... ca tot nu ajungi sa pricepi nimic despre femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm, virgin la 22 ani. Inca nu m-ai prins din urma, eu am scapat de "problema" mai tarziu. Cum m-am simtit dupa aceea? pai... cam la fel :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata ti se pare acum. Dupa ce scapi de piticul asta de pe creier nu te vei simti cu nimic mai barbat decat acum, doar ca ai scapat tu de un complex, dar nu te aplauda nimeni, nu intereseaza pe nimeni, nu castigi mai multi bani, nu castigi nimic. Nu iti face griji in privinta asta. Din cauza la cum e societatea in zilele noastre, abtine-te sa zici ceva de genu' asta in public, evita subiectul si atat. Si ai rabdare. Vine si timpul tau si o sa vezi ca nu ai devenit "mai barbat", e ceva natural si punct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×