Sari la conținut
Forum Roportal
Ladyviv03

Cei mai buni antivirusi gratuiti

Voi ce ziceti?  

21 membri au votat

  1. 1. Este bun antivirusul avg?

    • da
      4
    • nu stiu
      4
    • nu imi place
      4
    • nu este
      8
    • ATENTIELNU IL INCERCA
      2


Postări Recomandate

:P HAi si tu alaturate nou cu un ajutor,ce crezi despre antivirusele free(gratis).Si spune-ne ce antivirus folosesti,daca este multumit?Si mai spune-ne niste antiviruse free? :doh: Haideti vreau sa stiu opinile voastre!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

folosesc avira antivir personal.

imi place. e simplu de folosit, eficient, nu ma deranjeaza, nu e pisalog.

de cativa ani numai pe acesta il folosesc si nu am probleme.

post-92094-1234896058_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce crezi despre antivirusele free(gratis).

 

Nu promovez pirateria.

 

Si spune-ne ce antivirus folosesti,daca este multumit?

 

Trecut de la Kaspersky care sa dovedit a fi un cosmar demn de CIA (bloca totul) la ESET Smart Security 3.0

 

Si nu sunt free...btw...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci daca intru pe site-ul avira si descarc de la ei antivirusul lor oferit gratis spre descarcare, fac piraterie?

Daca iti ofera ei versiunea completa gratis atunci nu. Nici macar daca descarci versiunea de proba care e mereu gratis.Am inteles eu gresit probail. Pana acum nu am auzit de programe anti-virus complete sa fie gratis.De obicei ai o perioada de 30 de zile care e free dupa care trebuie sa inregistrezi produsul cu un cod pe care il obtii doar prin cumparare. Altfel nu-mi imaginez cum ar mai face aia bani daca-si ofera programele gratis.

Dar daca ma insel,bafta voua. Eu personal nu stiu despre nici un program free.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca iti ofera ei versiunea completa gratis atunci nu. Nici macar daca descarci versiunea de proba care e mereu gratis.Am inteles eu gresit probail. Pana acum nu am auzit de programe anti-virus complete sa fie gratis.De obicei ai o perioada de 30 de zile care e free dupa care trebuie sa inregistrezi produsul cu un cod pe care il obtii doar prin cumparare. Altfel nu-mi imaginez cum ar mai face aia bani daca-si ofera programele gratis.

Dar daca ma insel,bafta voua. Eu personal nu stiu despre nici un program free.

eu de acilea l-am luat si nu mi-a expirat

http://www.free-av.com/en/download/index.html

 

e prima varianta, avira antivir personal.... premium e trial. poti doar sa-l cumperi daca-l vrei permanent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avast e superb dar nu e free. Parerea mea e ca cine vrea protectie poate sa scoata cateva sute de mii pe an din buzunar. AVG-ul este o gluma proasta la adresa antivirusilor. E ca o dacie intr-o parcare plina de BMW-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are doua versiuni una este free si una nu e ca la BsPlayer de ex. poti sa-l iei si free de pe site dar nu cu toate optiunile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×