Sari la conținut
Forum Roportal
bogdanovics1977

Sunt virgin

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Prin greseli, anturaj....Lasa-ti prietenii cei mai buni sa te modeleze,sa schimbe ce nu le place la tine.......De obicei ,oamenii emotivi stiu sa castige increderea(cum fac eu..)....Eu unul,m-am schimbat mult in ultimul timp......si m-au schimbat mult prietenii....Intr-o lume rea,trebuie sa fii si tu rau,altfel.....

De virginitate poti scapa usor cu una dornica (sunt o multime)(incearca la un party,cand amandoi sunteti dusi :) ):roll:

Totusi....ai 31 de ani....iar eu am...mult mai putin :aranjare: Pacat ca nu ai incercat sa te modelezi mai din timp....

Dar..nu exista "tarziu", iar orice minut, este un nou inceput.. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Virginitatea nu este o boala de care trebuie sa scapi, dar totusi daca la 31 de ani nu ai gasit bucuria sexualitatii se nasc niste semne de intrebare! Ai avut prirtene, iubite? Ai zambit vreodata unei fete? Nu pot sa cred ca nu ai avut macar o ocazie sa faci dragoste!

 

PS: Incearca prima data s ao faci cu cineva pe care il placi deoarece iti va ramane mereu in minte si te va afecta ( pozitiv sau negativ ) pe viitor...Asa ca ai grija pe cine alegi pentru prima experienta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa ca ai grija pe cine alegi pentru prima experienta!

CORECT :aranjare:

 

Asa ca ai grija pe cine alegi pentru prima experienta!

CORECT :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm, cata emotivitate mai poti avea la 31 de ani? Si eu care credeam ca scapam in timp de ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna...am 31 ani...sunt o fire mai emotiva...Cum pot scapa de emotivitate?

Ok da ce treaba are virginitatea si emotivitatea cu sanatatea? Nu e nimic rau in a fi emotiv daca lucru asta il poti transforma intr-un atu.Oamenii mai emotivi sunt mai sensibili in general si mai atenti la problemele celor din jur,si cei din jur pot percepe asta si pot apela la tine pentru a le fii de ajutor ,fa din asta un atu pentru tine,folosestete.

Acum daca tu esti fustrat ca esti virgin,da ai o mare problema,ce te deranjeaza.Daca inveti sa te accepti asa cum esti in timp "problema virginitati " va disparea.

Hm, cata emotivitate mai poti avea la 31 de ani? Si eu care credeam ca scapam in timp de ea

Nu de ea nu scapi niciodata insa inveti sa o stapanesti si o poti prelucra :spiteful: ,inveti care sunt limitele ce trebuie sa le arati,cu timpul tot expunandute in diverse situati.Insa sa nu te astepti ca de o data sa reusesti ai nevoie de timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, sunteti rautaciosi. E bolnav de epilepsie si banuiesc ca mai are o groaza de probleme in afara virginitatii. Cred ca atunci cat a fost adolescent virginitatea a fost ULTIMA lui problema.

Bogdan, la boala pe care o ai tu, cred ca ai putea spune ca ai mai multa experienta de viata decat o gramada de non-virgini. Emotivitate...hmmm...scapa de ea, cat mai repede! Sau da-i o conotatie oarecum pozitiva, gen perfectionism ("Trebuie sa dau totul din mine ca sa reusesc!"), nu negativa ("Nu se va uita la mine ca oricum nu am sa reusesc...n-are rost...mi-e frica"). Trebuie sa te schimbi :lol2:.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×