Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dragoste si sex vs. Dragoste sau sex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stau si ma gandesc...Eu oare sunt slaba acum? Oare sunt vulnerabila?

Nu cred..mai degraba esti o persoana indecisa...care se afla intr`o dilema si incearca sa gaseasca o solutie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stau si ma gandesc...Eu oare sunt slaba acum? Oare sunt vulnerabila?

 

eu cred k esti indragostita... dar inima iti zice "CRISTI"!, then go for it baby...! Si lasa`l pe Ionutz dak te`a facut sa suferi...

Incredibil, dar adevarat... eu m`am impacat cu al meu astazi .. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incredibil, dar adevarat... eu m`am impacat cu al meu astazi .. :sorry:
Ce auzira urechiusele mele?ori aveai de gand sa nu imi povestesti?hmmm...nu te iert pentru asta!

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce auzira urechiusele mele?ori aveai de gand sa nu imi povestesti?hmmm...nu te iert pentru asta!

 

 

Ti-am scris inainte la topicul nostru ... :P ametita mica ce esti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti-am scris inainte la topicul nostru ... :sorry: ametita mica ce esti...
Mdea,ai dreptate...am vazut umpicutz mai tarziu....scuzele mele in fata partidului...

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incredibil, dar adevarat... eu m`am impacat cu al meu astazi .. :P

 

 

Sincer eu ma asteptam...Doamne ajuta sa va fie mai bine :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc... pacat k deja am inceput`o cu stangul... a plecat intr`o delegatie, da` m`a consolat shi mi`a lasat shi mashina lui ... :P

Din tot sufletul iti doresc shi tie tot binele, trebuie sa iti pui ambitia shi sa reusesti...

Eu pur shi simplu nu am facut nimic, el m`a sunat...

Nu shtiu dak este o chestiune de timp, dar cert e k totul are un final fericit pana la urma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

well, ca sa intru in discutie ca musca in lapte...... cel putin stii sigur ca nici unul din cei doi nu'ti poate oferi "the whole thing"... partea dureroasa urmeaza ca vrei sa iei o decizie ce sa alegi.... stiu ca este greu, dar eu sincer as lasa'o balta si mi'as da ceva timp de gindit..... si m'as gindi bine ce vreau "eu" si ce ma satisface, implineste pe mine....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
well, ca sa intru in discutie ca musca in lapte...... cel putin stii sigur ca nici unul din cei doi nu'ti poate oferi "the whole thing"... partea dureroasa urmeaza ca vrei sa iei o decizie ce sa alegi.... stiu ca este greu, dar eu sincer as lasa'o balta si mi'as da ceva timp de gindit..... si m'as gindi bine ce vreau "eu" si ce ma satisface, implineste pe mine....

 

 

Foarte important este sa si stii ce vrei....in cazul asta eu nu prea stiu...Sau ba da. Vreau o combinatie intre cei doi, o combinatie de Cristi cu Ionutz :evil:

 

Sincer, am stat bine sa ma gandesc si am realizat ca ma gandesc mult mai mult la Cristi (cel care nu e langa mine). Anul viitor intentionez sa continuu studiile in orasul lui. Nu va ganditi repede la prostii; nu pt ca este el acolo :( . Dar am mai multe sanse de a face cariera acolo....

Sa vedem atunci ce o iesi...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×