Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dragoste si sex vs. Dragoste sau sex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca TiGeR_asH e cel care are mai multa nevoie de sprijin acum, dar sa nu uitati de mine :P :nea:

Orice experienta e buna pt a invata din ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca TiGeR_asH e cel care are mai multa nevoie de sprijin acum, dar sa nu uitati de mine :P :nea:

Orice experienta e buna pt a invata din ea...

Ei bine, am sa-ti impartasesc opinia mea. Alege clipa.

O prietena de-a mea iubea pe cel cu care statea de mai bine de 2 ani, totul era aproape bine

Sex salbatic, dragoste cat incape (recipientul perfect). Singura chestie era ca ea e sagetatoare si avea nevoie de aventura (nu in sensul de sex cu altii ci doar de iesiri si tot ceea ce implica asta), si de siguranta 100%. Ca sa intru putin in detalii pot sa spun ca cel cu care statea nu ii prea placea iesirile, ii placea foarte mult lumea lor, si nu prea ar fi vrut sa iasa de acolo. El era un tip cu inteligent, tandru.. etc (cel putin asa ne spunea ea). Ea a cunoscut pe un altul care a invitat-o sa fie impreuna cu el, sa mearga la mare, sa mearga in tot felul de excursii (tipu e motostivuitorist in METRO si baiat de cartier ca sa zic asa). Ei dupa o saptamana de "gandire" ea alege pe METRO boy si ramane cu el si incheie o relatie de 2,5 ani cu cineva cu care avea si sex si dragoste.....

No acuma spuneti-mi si mie daca intelegeti de ce a facut asta.. sau daca e normal sa faca asa.. sa pot intelege si eu femeile.

Parerea mea, alege sexul daca astea sunt optiunile, sau cauta recipientul perfect. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei bine, am sa-ti impartasesc opinia mea. Alege clipa.

O prietena de-a mea iubea pe cel cu care statea de mai bine de 2 ani, totul era aproape bine

Sex salbatic, dragoste cat incape (recipientul perfect). Singura chestie era ca ea e sagetatoare si avea nevoie de aventura (nu in sensul de sex cu altii ci doar de iesiri si tot ceea ce implica asta), si de siguranta 100%. Ca sa intru putin in detalii pot sa spun ca cel cu care statea nu ii prea placea iesirile, ii placea foarte mult lumea lor, si nu prea ar fi vrut sa iasa de acolo. El era un tip cu inteligent, tandru.. etc (cel putin asa ne spunea ea). Ea a cunoscut pe un altul care a invitat-o sa fie impreuna cu el, sa mearga la mare, sa mearga in tot felul de excursii (tipu e motostivuitorist in METRO si baiat de cartier ca sa zic asa). Ei dupa o saptamana de "gandire" ea alege pe METRO boy si ramane cu el si incheie o relatie de 2,5 ani cu cineva cu care avea si sex si dragoste.....

No acuma spuneti-mi si mie daca intelegeti de ce a facut asta.. sau daca e normal sa faca asa.. sa pot intelege si eu femeile.

Parerea mea, alege sexul daca astea sunt optiunile, sau cauta recipientul perfect. :P

 

 

Mi se pare cunoscuta povestea....

 

Heeey stai asa....tu vb de fosta ta iubita?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare cunoscuta povestea....

 

Heeey stai asa....tu vb de fosta ta iubita?!

Da, dar nu asta conteaza... asta a fost alegerea ei, si a fost o alegere buna din punctul meu de vedere...

Povestea ta e cea in joc acum.. a mea s-a terminat... poate va reincepe candva :sorry:... ei dintr-o data am devemit nostalgic :P draga mea alege sexul... cu timpul veti avea si mai mult timp unul pentru altul... asa ca.... alege sa fi fericita... si bucura-te de viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si multi dintr-e noi baietii vom profita de tine si de slabiciunile tale.
Si ti se pare frumos sa profiti de slabiciunile oamenilor carora poate le pasa cu adevarat de tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ms. pentru interventie observ pentru ca e adevarat m-am uitat doar la tema.
Nu am avut intentia de a supara pe cineva,doar am facut referire la ce a spus el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si oricum nu am spus-o cu rautate, dar asta e adevarul cei puternici profita de ce-i slabi. Eu oricum nu am profitat niciodata de o fata, de amici tre sa recunosc da.

 

Dar normal la faza cu amicii nu era vorba despre sex, nu sunt gay.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×