Sari la conținut
Forum Roportal
KESAR

www.ispita.ro

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut,va rog daca se poate sa imi spuneti o parere despre acest site www.ispita.ro ,ce nu are ,nu merge bine,........,daca vrea cineva sa ma ajute cu unele imbunatatiri ,va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut,va rog daca se poate sa imi spuneti o parere despre acest site www.ispita.ro ,ce nu are ,nu merge bine,........,daca vrea cineva sa ma ajute cu unele imbunatatiri ,va multumesc.

mi-am facut un user sa cunosc site-ul...pare cam saracut deocamdata, dar are perspective....Hai sa vad ce lume se aduna acolo....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e pe gustul meu :unsure: si cu rozul ala ma dor ochii frate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut,acum i-am facut un redesign comlet,plus alte minunatii 8)).astept sa imi spuneti daca este mai bine realizat site-ul acum.

va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi prezentele feminine de pe acolo ar trebui in mod normal sa atraga (prin pozele postate) , mie nu imi place pagina. Parca arata a site de crack-hack, sufocat de reclame si alte asemenea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Materialele sunt copiate de pe alte site`uri daca vrei detalii iti zic si de unde...

Plus ca nici macar nu ati vazut la ce ati dat Copy -> Paste ... ati luat si erorile de scriere :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna

stie careva cva date de contact de la ispita.ro?

Am gasit ceva adresa dar nu mi se raspunde.

Ma intereseaza stergerea contului ,ma mir ca nu au o rubrica de contact cu asa ceva .

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer? Mult prea mult roz. Prea mult...

 

Trebuie relucrat de la 0 la design. E un design prea simplu pentru ce ai tu nevoie si mai mult decat atat, culorile prea tipatoare.

 

E adevarat ca poate ai nevoie de niste roz sau rosu pentru domeniul tau, dar nu in exces.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×