Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
KESAR

www.ispita.ro

Rate this topic

Recommended Posts

salut,va rog daca se poate sa imi spuneti o parere despre acest site www.ispita.ro ,ce nu are ,nu merge bine,........,daca vrea cineva sa ma ajute cu unele imbunatatiri ,va multumesc.

salut,va rog daca se poate sa imi spuneti o parere despre acest site www.ispita.ro ,ce nu are ,nu merge bine,........,daca vrea cineva sa ma ajute cu unele imbunatatiri ,va multumesc.

mi-am facut un user sa cunosc site-ul...pare cam saracut deocamdata, dar are perspective....Hai sa vad ce lume se aduna acolo....

nu e pe gustul meu :unsure: si cu rozul ala ma dor ochii frate

salut,acum i-am facut un redesign comlet,plus alte minunatii 8)).astept sa imi spuneti daca este mai bine realizat site-ul acum.

va multumesc

Desi prezentele feminine de pe acolo ar trebui in mod normal sa atraga (prin pozele postate) , mie nu imi place pagina. Parca arata a site de crack-hack, sufocat de reclame si alte asemenea...

Materialele sunt copiate de pe alte site`uri daca vrei detalii iti zic si de unde...

Plus ca nici macar nu ati vazut la ce ati dat Copy -> Paste ... ati luat si erorile de scriere :yahoo:

buna

stie careva cva date de contact de la ispita.ro?

Am gasit ceva adresa dar nu mi se raspunde.

Ma intereseaza stergerea contului ,ma mir ca nu au o rubrica de contact cu asa ceva .

Multumesc

Sincer? Mult prea mult roz. Prea mult...

Trebuie relucrat de la 0 la design. E un design prea simplu pentru ce ai tu nevoie si mai mult decat atat, culorile prea tipatoare.

E adevarat ca poate ai nevoie de niste roz sau rosu pentru domeniul tau, dar nu in exces.