Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am ajuns din greseala in oradea...si erau ei in concert...au versuri dragute...linii melodice la fel..si mai e ceva:nimeni nu pare sa aiba piesele lor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, cum sa nu : cauta pe internet, e plin de mp3-uri pirat cu Bere gratis ! Sau , desigur, daca iti plac suficient de mult, mergi la un magazin de specialitate si cumpara CD-ul lor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum vreo 2-3 ani eram inebunita dupa ei............si acum imi mai plac , ce-i drept nu ca inainte.......................imi aduc aminte ca au avut un concert in bucuresti pe care nu l-am ratat, iar dupa concert am primit un autograf de la mita..............eram asa fericita...................da mi-a trecut acuma febra.........................oricum sunt baieti bine crescuti si chiar au unele melodii care mie mi-au intrat la suflet............melodii care se leaga de unele evenimente din viata mea("Nebun")

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu i-am descoperit in adevaratul sens ceva mai tarzior, la al treilea lor album (acolo sus). baietii chiar canta bine, trebuie ascultati si live pt o imagine corecta :-)

 

au si site www.beregratis.ro si mai exista si un yahoogroup http://groups.yahoo.com/group/beregratis/

 

muzica lor se gaseste din plin pe net (dc++ etc) desi cel mai bine ar fi sa le cumparati albumele :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...ma refeream la faptul ca lumea ori nu stie,ori nu-i place,ori nu e atat de interesata....incat nu are pe calc nici o piesa cu ei...mi-am luat eu piese imediat ce am primit"microbul"....si acum impart pe la prieteni...am impresia ca formatia nu a fost prea mediatizata...nu de multisor era videoclipul de la "campri de lupta" pe canalele astea de muzica romanesti...iar la radio mai putin...

...imi aduc aminte ca postul acela de radio..."cea mai buna muzica din anii '80 incoace"...yeah right :P" ...difuza "eu nu am sa te las" printre Pepe si Stfan Banica Jr...angajati sa ne arate ce inseamna sa ti se repete aceeasi piesa de mii de ori pe zi...si cum se ajunge la saturatie...

enaught with all this :-

post-8922-1130063050_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...imi aduc aminte ca postul acela de radio..."cea mai buna muzica din anii '80 incoace"...yeah right :P" ...difuza "eu nu am sa te las" printre Pepe si Stfan Banica Jr...angajati sa ne arate ce inseamna sa ti se repete aceeasi piesa de mii de ori pe zi...si cum se ajunge la saturatie...

enaught with all this :-

 

Asta e deja o cu totul alta problema. Din cate am observat Bere Gratis oricum nu prea sunt promovati (din pacate), asa ca e bine sa te bucuri ca ii poti asculta chiar si intre Pepe & Banica .

 

PS: Era vorba de EuropaFM.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

peseul tau....era vb de europa fm...asta era ideea pe care o lansam...adica stiu ca e vb de ei...si prin asta aratam ca nu agreez tipul acela de reclama proprie...

 

 

:-

 

 

ce piesa va place cel mai mult de la ei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi plac deloc!!!!!!!!!Si apropo old black thrash de ce ti-ai pus nickul asta daca tie iti place bere gratis?Si ma rog pe un alt topic ziceai ca, cu cat o muzica e mai comerciala cu atat iti displace mai mult, sa inteleg ca astia fac o exceptie???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-mi plac deloc!!!!!!!!!Si apropo old black thrash de ce ti-ai pus nickul asta daca tie iti place bere gratis?Si ma rog pe un alt topic ziceai ca, cu cat o muzica e mai comerciala cu atat iti displace mai mult, sa inteleg ca astia fac o exceptie???

 

 

uneori cuvantul "black" chiar nu trebuie sa aiba de-a face cu vreun gen de rock fioros...si,nu mi se pare ca oamenii astia de la Bere Gratis ar fi o afacere atat de comerciala...Nu imi retarg cuvintele scrise,conform carora ascult muzica non-comerciala...si,accept ca am unele exceptii.Numai bine black_metal... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nici nu stiam ca mai sunt impreuna... nu i-am mai vazut sau auzit prea mult in ultima vreme

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×