Sari la conținut
Forum Roportal
halip

Ridurile, bata-le vina!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si in gama Clinique sunt, trebuie doar sa ceri recomandari in farmacii. Mai ales pentru ridurile fine din jurul pleoapelor. :mda:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P Salut ! Am de luat decizia de a face ( sau nu ) o interventie pentru estomparea ridurilor cu RESTYLANE. E vorba de zona fruntii, riduri de expresie . Ajutati-ma sa iau cea mai buna decizie ! :tease: Nu sint riduri foarte adinci, dar cred ca daca n-ar fi , as putea cistiga vreo 4-5 ani .A mai incercat cineva ?Doare ? Cam cit timp se mentine ?

jmekera,ai facut pana la urma interventia cu restylane?ca si pe mine ma bate gandu' ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un produs foarte bun antirid este uleiul antirid de la hemel.100% natural cu efecte vizibile intr-o saptamana de folosire si daca nu sunteti multumite in termen de o luna de la achizitie se poate returna in firma si se primesc banii inapoi. dar nu este cazul. acest lucru este valabil pt toate produsele acestei firme. dar intr-un an de zile de cand lucrez in sistem nu am auzit de nici un retur. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incearca antiridul de la Hemel si apoi poate mai amani putin celalalt tratament.daca vrei stam de vorba. lasa mesaj

 

pt imekera

:dwarf: :cry: Draga miky, vreau sa-ti multumesc ca ai dat si celorlalte forumiste adresa profesorului John Ionescu. Cu ajutorul tau am reusit sa gasesc firma care distribuie produsele Energy Cosmetic in Romania. Intr-adevar sunt ireprosabile. Chiar daca sunt putin mai scumpe, merita pe deplin. Puteam sa folosesc L

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt noua pe forum si am vazut subiectul cu ENERGY COSMETIC.intradevar,am auzit si eu de aceasta gama de produse a renumitului dr.John Ionescu,dar din pacate n am incercat niciodata produsele dlui.se pot folosi si la 25 ani?cum pot da de dna Cecilia vasilescu?o rog mult pe dna Marieta,daca imi poate lasa o adresa de email ca s o pot contacta.va multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

marieta,spui ca voiai sa-ti faci botox-dar ti se par scumpe preturile de la L'oreal.Interesant nu?Mie mi se pare scumpe Lancome sau Dior si totusi le cumpar ca inca nu indraznesc la botox.Despre Energetix vreau sa-ti spun ca iti fac cadou ce'a mai ramas de la mine ,ca tot nu ajuta la nimic-mai ales la 46 ani.La 25 poti sa pui orice pe fata ta ca nu se cunoaste decat peste 10 ani.O firma serioasa iti promite doar o crema care reduce APARITIA ridurilor si nu ridurile.La 46 ani nu poti sa ai decat tenul pe care asa cum se spune''il meriti''Orice varsta isi are frumusetea ei -cateva riduri dau chiar bine si oricum nu poti stopa aparitia lor ci doar intarzia-prin consum de lichide,legume,fructe,somnul ''de frumusete'', no stres,etc.

Nu vreau sa te jignesc dar cum am ceva experienta in domeniu...pentru cine faci reclama? :focus:

By the way -andrara dupa ce faci comanda le energetix-n'ai nici o grija ca te contacteaza cineva si-ti toarna o lectie de medico-cosmetica...oricum ai grija ce pui pe fata ta si fii sigura ca o crema cu adevarat naturala nu are decat 6-8 luni garantie

Editat de mariaelena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinerete fara batranete nu exista, dar batranetea se poate intarzia si poti arata f.bine pana la o varsta inaintata. Si nu neaparat prin operatii estetice sau botox, ci printr-o ingrijire atenta a intregului nostru corp, atat prin ce punem pe el cat si ce punem in el. Iar cu referire strict la ten:demachiere, tonifiere, hidratare obligatorii, zilnic, masti, masaj saptamanal, odihna, fara nopti pierdute, fara alcool si tutun (daca e posibil). Acestia sunt pasii care trebuiesc facuti zilnic iar rezultatele vor fi pe masura. A, si inca un lucru: folositi doar produse de calitate, nu neaparat cele mai scumpe,dar totusi... :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tinerete fara batranete nu exista, dar batranetea se poate intarzia si poti arata f.bine pana la o varsta inaintata. Si nu neaparat prin operatii estetice sau botox, ci printr-o ingrijire atenta a intregului nostru corp, atat prin ce punem pe el cat si ce punem in el. Iar cu referire strict la ten:demachiere, tonifiere, hidratare obligatorii, zilnic, masti, masaj saptamanal, odihna, fara nopti pierdute, fara alcool si tutun (daca e posibil). Acestia sunt pasii care trebuiesc facuti zilnic iar rezultatele vor fi pe masura. A, si inca un lucru: folositi doar produse de calitate, nu neaparat cele mai scumpe,dar totusi... :stars:

 

 

Perfect adevarat. Si dieta corespunzatoare. Nu va avea un ten frumos persoana care condimenteaza excesiv cu piper si boabe aspre de nustar. Dar stiu ca si amorul joaca un rol important, am speranta ca nu va fi interpretat gresit: o femeie fericita straluceste, tenul, ochii, zambetul ii raman tinere mult timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mostenit de la mama tenul si un obicei pe care il pastram si in ziua de astazi: ne spalam pe fata numai cu apa de ploaie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×