Sari la conținut
Forum Roportal
halip

Ridurile, bata-le vina!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:jester: Salut ! Am de luat decizia de a face ( sau nu ) o interventie pentru estomparea ridurilor cu RESTYLANE. E vorba de zona fruntii, riduri de expresie . Ajutati-ma sa iau cea mai buna decizie ! :jester: Nu sint riduri foarte adinci, dar cred ca daca n-ar fi , as putea cistiga vreo 4-5 ani .A mai incercat cineva ?Doare ? Cam cit timp se mentine ?

 

Incearca cu ENERGO de la Energy Cosmetic, este un produs care a revolutionat piata dermato-cosmetica la nivel mondial. Eu ii cunosc de pe piata nemteasca si i-am intalnit in Romania la targul de cosmetice de la Romexpo, unde faceau si teste de piele. In germania eu mi-am facut acelasi test intr-0 clinica cu 100 de euro, aici ei il faceau gratuit. In 4 saptamani ENERGO iti reduce adancimea ridurilor cu 50%. Este pe bune, in Germania sunt super vandute. Au calificativul VERY GOOD de la DERMATEST. Sunt cateva produse in lume care au primit calificativul asta. Nu sunt cosmetice uzuale, sunt de foarte buna calitate. Sunt descoperite de un roman. Prof John G. Ionescu. da-i cautare cu numele asta pe google sa vezi ce renumit este pe tot globul, congrese mondiale prof la Washington etc. Pe un pliant am nr de telefon 0728-188.993 si firma se numeste Energy Cosmetic. Au site-ul www.energycosmetic.ro.

La targ vindeau flaconul cu 1.100.000. Iti dai dimineata si seara. Este o emulsie fara conservanti, parfum sau coloranti. Eu o folosesc de doi ani si sunt foarte multumita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incercati ca totul sa fie natural,mai ales pentru tenul nostru.

Eu va recomand crema anti-rid care contine miere de albine si ceara de albine care dupa cum bine stiti,conserva foarte bine.

mama mea are 42 ani si abia se vad linii fine de riduri.foloseste crema de 1 an si chiar i le-a atenuat.

pentru ridurile deja formate exista ulei anti-rid foarte bun.

toate sunt dintr-o singura gama,100%naturale.

pentru mai multe detalii:marlene_cony@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu neaparat crema reduce ridurile, cat masajul.

asa ca doamnelor, cateva minute pe zi in timp ce va aplicati crema masati-va si zonele ridate :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×