Sari la conținut
Forum Roportal
etileed

Amant(a)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In orice relatie apare aceasta nevoie din partea lui sau a ei mai devreme sau mai tarziu .. nu negati .. nu fiti legati la ochi .. ori la 20 ori la 40 ani .

Totul tine de tentatii si anturaj .. constient sau nu .. pana la urma toti calca stramb .. insa daca nu se afla .. nu se sufera.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In orice relatie apare aceasta nevoie din partea lui sau a ei mai devreme sau mai tarziu .. nu negati .. nu fiti legati la ochi .. ori la 20 ori la 40 ani .

Totul tine de tentatii si anturaj .. constient sau nu .. pana la urma toti calca stramb .. insa daca nu se afla .. nu se sufera.

Tu vrei sa spui k e ceva in genul :"minte`ma frumos"...sau:"inseala`ma dar fa`o discret"...intr`o relatie bazata pe sex,obisnuinta si..atat....da,oamenii se inseala....atunci cand intre oameni exista iubire,si acea iubire e destul de puternica nu se va pune niciodata problema inselatului sau a amantilor.....gandesti superficial si spui:"nu fiti naivi"....nu cumva singurul naiv esti tu? Editat de andruta1985

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ah, nu ... ce`i moda asta, sa ai amant?

Pai bine, in primul rand, dak tu ai fi inselata de catre iubit/a, nu ti`ar conveni,nu? ... "Ce tie nu`ti place, nici altuia nu`i face!" ...

Si, in plus, cui ii place sa dea explicatii acasa... de ce a intarziat, de ce miroase a parfum strain, de ce ... de ce ... de ce...

"Nemultumitului i se ia darul" ... shi "cine alearga dupa doi iepuri, nu prinde nici unul" ...

Si sa va intre mintile in cap de la proverbele mele, da? :P

 

:nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si sa va intre mintile in cap de la proverbele mele, da? :P

 

8)

Ha ha,ce dominatoare ai devenit tu,Otilia!

:nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P M-am reglat la un anumit nivel, azi nu am avut o zi prea usoara shi n-am fost prea comunicativa... drept urmare, mi-am impus cuvintele shi m-am facut "auzita" shi inteleasa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P M-am reglat la un anumit nivel, azi nu am avut o zi prea usoara shi n-am fost prea comunicativa... drept urmare, mi-am impus cuvintele shi m-am facut "auzita" shi inteleasa...
Treci pe topicul nostru atunci sa ne discutam problemele,draga mea!sa imi povestesti ce ai facut azi si sa imi spui off`urile...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In orice relatie apare aceasta nevoie din partea lui sau a ei mai devreme sau mai tarziu .. nu negati .. nu fiti legati la ochi .. ori la 20 ori la 40 ani .

Totul tine de tentatii si anturaj .. constient sau nu .. pana la urma toti calca stramb .. insa daca nu se afla .. nu se sufera.

E adevarat.Multi o fac dar putini recunosc.Mai devreme sau mai tarziu tot se va intampla...o sa apara dorinta de ceva nou si de o schimbare...sa nu spui niciodata ..niciodata :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E adevarat.Multi o fac dar putini recunosc.Mai devreme sau mai tarziu tot se va intampla...o sa apara dorinta de ceva nou si de o schimbare...sa nu spui niciodata ..niciodata :P
Nu as lua`o kiar asa....dorinta apare dar trebuie sa gasesti in tine forta sa opresti asta....daca nu,pici in cealalta extrema!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu as lua`o kiar asa....dorinta apare dar trebuie sa gasesti in tine forta sa opresti asta....daca nu,pici in cealalta extrema!

Daca vrei sa o opresti......totul depinde de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrei sa o opresti......totul depinde de tine.
Da,normal....unii adora sa pice in extrema cealalata....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×