Sari la conținut
Forum Roportal
fnicolici1

Dont try this from home

Postări Recomandate

Acum cateva zile am avut un atac masiv cu virusi pe PC, fiind conectata la acest forum.

Imi exprimam niste opinii si pareri...vezi topicurile mele.

 

Se pare ca "cineva" monitorizeaza forumistiii de aici si ii infecteaza cu virusi...

In ultimii zece ani, de cand sunt pe net nu am avut asemenea atacuri cu virusi.

 

Drept urmare va recomand sa nu m-ai postati teme "aiurea" asa cum am facut eu....sa va legati de SRI, nastase, ucraina...etc..

 

Ochiul si timpanul de aici si de oriunde ne monitorizeaza....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sika,nu te lasa astia de la SRI in pace ? :blink: Ai probleme cu virusii ?

Asta nu am de unde sa stiu!

Virusi nu cred ca am ...dar fi sigur ca pe calcuatorul acesta de pe care postez nu am absolut nimic important ... nici macar un fisier ...asa ca le las placerea sa ma localizeze caci oricum asta nu e secret si se si vede in langa avatar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum cateva zile am avut un atac masiv cu virusi pe PC, fiind conectata la acest forum.

Imi exprimam niste opinii si pareri...vezi topicurile mele.

 

Se pare ca "cineva" monitorizeaza forumistiii de aici si ii infecteaza cu virusi...

In ultimii zece ani, de cand sunt pe net nu am avut asemenea atacuri cu virusi.

 

Drept urmare va recomand sa nu m-ai postati teme "aiurea" asa cum am facut eu....sa va legati de SRI, nastase, ucraina...etc..

 

Ochiul si timpanul de aici si de oriunde ne monitorizeaza....

 

 

Nu stiu totusi daca le pasa astora ce crede populatia; toata lumea stie cu ce mizerii se ocupa ei, nu mai e de mult un secret :roll: Desi am observat aceasta tendinta a unor agenti SRI de a calca un om pe bataturi doar de neavand ce face. Ma gandesc sa nu fi fost un user care se pricepe; se mai intampla sa intri pe forumuri si sa enervezi unul foarte talentat, care doar de draci sa se razbune pe tine. Romanii sunt renumiti pentru asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×