Sari la conținut
Forum Roportal
tzushk

Parul blond...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna.Am parul blond obtinut prin decolorari si o mare de bani cheltuiti...in fine,din brunet a iesit un blond frumos auriu...insa acum as vrea sa-l inchid putin...si ma gandeam la un nuantator...stiu ca nu prea da rezultate bune pe par vopsit...dar as vrea sa aflu ce credeti voi..am sanse?...poate cunoasteti mai multe lucruri decat mine...astept sugestii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna si eu m-am facut din bruneta blond.inca nu este o culoare uniforma.insa am o mare problema ,foarte tare mi s-a distrus parul,m-am decolorat de 2 ori intr-o luna,oare de aia,la salon.fac ceva tratament cu produse de la gerovital ,mi-am luat si toata gama de la gliss pt par deteriorat si inca nici un rezultat.Chiar asa greu isi revine sau ar trebui sa folosesc altceva???poate ma ajuta si pe mine cineva cu ceva sfaturi :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
foarte tare mi s-a distrus parul,m-am decolorat de 2 ori intr-o luna........

Chiar asa greu isi revine sau ar trebui sa folosesc altceva???poate ma ajuta si pe mine cineva cu ceva sfaturi :)

 

nu-si revine odata distrus! ca si cum ai razui coaja unui mar si ai astepta sa-i apara la loc

 

mai bine te-ai tunde mai scurt si sa ai rabdare, va creste altul sanatos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am si eu o intrebare....Sunt vopsita blonda..un blond nu chiar reusit..la varfuri o nuanta la mijloc alta...mia crescut f mult paru si vreau sa continui sa il vopsesc blond...as vrea un blond frappe..dar nu stiu daca gasesc :- .Chiar imi doresc sa il vopsesc intro culoare deschisa..vine vara..bronzul...Multumesc anticipat 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna.Am parul blond obtinut prin decolorari si o mare de bani cheltuiti...

 

presupun ca decolararile ti l-au deteriorat serios.

 

Chiar asa greu isi revine sau ar trebui sa folosesc altceva???poate ma ajuta si pe mine cineva cu ceva sfaturi :blink:

 

Parul deteriorat dupa decolorare nu isi va mai reveni niciodata. Singura solutie e un frizer bun, din pacate.

Orice salon care se respecta foloseste o vopsea permanenta pentru decolorare, cu un oxidant mai puternic ( pentru a deschide culoarea). :blink:

Editat de Rami

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×