Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Cand se sparge balonasul..

Postări Recomandate

cred ca o sa ajunga si mai incurcat dupa ce citeste citeva posts.....

 

 

cit despre "balonas", nu am avut nici o surpriza.....neplacuta...

Editat de fire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa sti ca nu mai inteleg nimic...ori sunt bune, ori nu...vreau lamuriri mai .....lamuritoare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu love plus`ul iti dau dreptate.....am patit`o si eu pe pielea mea....durex sunt cele mai eficiente in cazurile astea....nu am avut niciodata probleme,deci sunt cele mai recomandate,cred eu....mai erau si masculan,la fel de bune...iar in ceea ce priveste conceptionalele,nu sunt de acord....este adevarat ca depinde de organism dar sunt riscuri,te predispun la ingrasat,dereglari,si sunt sigure in proportie de 90%...pe cand prezervativul e sigur 95%...oricum,fiecare alege pana la urma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca si situatia in care te afli conteaza locul..ca metode contaceptive mai sunt..depinde cat de pregatit esti..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca si situatia in care te afli conteaza locul..ca metode contaceptive mai sunt..depinde cat de pregatit esti..
Da,si asta e adevarat,dar cred k am devia de la subiect...vorbim despre "balonase" sau metode contraceptive in general?conteaza si locul,normal,si persoana,si orice amanunt,daca stai mai bine sa te gandesti.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...oricum eu cred ca Durex sunt cele mai bune!!eu am patit'o cu Love+ si cu Sico!!mi'a ajuns..e mai bine pe anticonceptionale!!!sau...Durex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca e vorba de noroc...o poti pati cu oricare. Si oricum, exista si pilula de urgenta...in caz de nevoie (ce-i drept, nu e indicat s-o folosesti mai des de o data la 6 luni, dar cat de ghinionist poti fii...).

Si Durez sunt unele dintre cele mai scumpe, totusi...

Doctorul in general recomanda anticonceptionalele...au, normal si avantajele lor...dar sunt multe probleme pe care le poti avea...poti lua intr-o luna si 20 de kg in greutate. Depinde mult de organism. Si nu poti fi sigur ca cele recomandate de doctor iti sunt cele mai bune, am o prietena care, in urma unui astfel de control riguros si unor astfel de anticonceptionale astfel prescrise, i-a fost rau o saptamana....pana le-a schimbat cu altele...care teoretic, nu i-ar fi fost bune. Eh...cred ca m-am abatut de la subiect. Fiecare are avantaje si dezavantaje:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×