Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Cand se sparge balonasul..

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare..de cate ori s-a intamplat sa se sparga prezervativele??Si cel mai important este sa spuneti ce marca erau..este foarte important de stiut pentru noi ceilalti....eu unul recunosc ca am patit-o de 2 ori, si ambele dati folosind LOVE PLUS...acum am trecut pe Durex si deocamdata nu mai am probleme....

Voua vi s-a intamplat?

PS: Este o intrebare mai mult despre sex, dar cred ca are oarece legatura cu dragoste ..parerea mea.. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Durex sunt probabil cele mai scumpe, dar eu am patit-o si cu ele, deci nu inseamna ca un produs mai scump e 100 % sigur...stii cum e , pana la urma - dupa norocul fiecaruia. Daca ai o relatie stabila e mai bine ca ea sa foloseasca pastilele anticonceptionale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si daca ea a mai folosit anticonceptionalele si mai inainte intr-o alta relatie stabila, si tot asa...si s-a pricopsit cu alte alea? Nu iti e frica? Cat de stabila poate fi o relatie la varsta adolescentei? Think about it! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acest topic ar trebui inclus undeva in rubrica sexualitate, sau daca nu e pe forum.. diverse... offtopic... cu sigurantza nu-si are locul aici !

Nu am patit ce spui tu cu spartu` balonasului,... poate pt ca am folosit mereu durex :hi:

 

PS. " Compania Durex va anunta ca nasterea dvs a fost un accident ! "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se intampla sa se rupa chiar daca e durex..depinde de noroc..eu am luat si pastila de a doua zi..se mai intampla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce acest topic nu isi are locul aici....din moment ce o rubrica dedicata special sexualitatii nu exista, mi se pare oarecum normal sa postez acest topic la "Discutii diverse"....

Deci, sa inteleg ca niciodata nu va fi 100% sigur?...Eu o iubesc pe prietena mea si am inteles ca daca ar lua anticonceptionale ar putea sa aiba si niste probleme hormonale.....stiti ceva de asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de organism, depinde de anticonceptionale...Indicat este sa mearga la un medic pt a ii prescrie pastiluta care sa nu ii faca rau. Mie, spre exemplu, mi le-a interzis din cauza unor dereglari hormonale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am inteles ca daca ar lua anticonceptionale ar putea sa aiba si niste probleme hormonale.....stiti ceva de asta?

Movule vezi ca e un topic despre anticonceptionale la Medicina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×