Sari la conținut
Forum Roportal
Karusko

De ce eu .... Singuratatea omoara....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai sa Incep cu inceputul.... ink de mic copil .... am fost foarte .. ingnorat de cei din jur .... trebuia sa fac orce iesit din comun ca sa ma bag e lume-n seama .... am avut o coplarie destul de buna .... pana la varsta de 13 ani ... cand incepi sa realizei .. carei faza cu tine pe lume .... Nimeni si nimiec nu ma putea sa ma opreasca sa fac ce vreau cand vreau ..... chiar dak ieseam din cuvantul parintilor .... tot faceam ce voiam eo .... Sunt genul de persoana fa acuma, gandeste mai tarziu ... aja am ajuns sa fumez .. sa ma pastilez ... sa fume iarba .... si alte lucruri ..... desigur nu credeti ca sunt vreun drogat ... ma refeream ocazional :pardon:) Infine ... pe la varsta de 14 ani .... am inceput sa realizez .... ca eo chiar nam pe nimeni pe lumea asta .... ma refer la jumatatea mea ... Toate care au fost in viata mea au plecat foarte repede ... sau sa terminat foarte urat pentru mine .... mereu am pus suflet si am iubit cu toata fiintza mea... dar mereu am ramas cu buza fripta... Si am inceput sa realizez niste lucruri .... Ca sunt foarte bocciu .. ca nam bani .. stau la pariti .. fac scoala .... SI ca nimic nu se va schimba... Si aja ca am hotarat ... sa nu mai ies din casa .... sa nu mai bag lume-n seama ..... sa stau in pat sa a uit pe tavan pana adorm ... si sa sper ca o sa mor cat mai repede .... nu ma intereseaza ce e in viatza de dupa moarte sau cum so zice... E o vorba ca ai prieteni langa cand suferi si etc .... da e adevarata .... da nu poate umple gou acela .. carel simti .... ai nevoie de o mangaiere ..... am ajuns sa tanjesc dupa lucruri simple .. ca de exemplu un sarut o mangaiere din partea unei fete ... si cand se intampla am inpresia ca iara mam indragostit... In fine sa iti dau un exemplu.. in Noapta de revelion 2008-2009 am avut una din cele mai frumoase serii.... AM intalnit o fata la petrecerea dintre anii .. pentru prima data .. si cam pe la ora 2-3 mam lasat dus e valll .. si mam dus la ea si am sarutato ... eram si putin ametit .. apoi neam bagat intrun balcon . vreao 2-3 ore ... si neam sarutat .... felul in care ma strangea in brate ... cum ma mangaia .. cum ma tragea de par ... mia placut la nebunieee ... e ca si cand stia exact ce facea si stia cami place ... ma lasa fara aer la propriu... am simtit ... ca zborrr :o:)) .. dar cum toate lucrurile bune din viatza mea au un obicei prost ... sa se termine repede si prost ... a venit a doua zi .... cand am vorbit cu ea pe mess si mia zis ca totul vrea sa ramana de o seara .... Mda cand credeam ca mai bine de atat nu se putea a aparut si ea .... si de atunci iara ... mam inchis in casa .... o sa ajung un salbatic cu inima de gheatza .... sper sa mor... Nu cred k exista mai mare durerea... decat cea provocata de singuratate ...Nici dak te-ar insela cineva ... nu ai aja o durere 8)( "Life is unfair, kill yourself or get over it" Singurul lucru care imi place e muzica .... da si ea imi aduce amnte de fiecare data .. cat de singur sunt ... si cat de rea este lumea ....Sau sa ma uit la un film ... cand vezi cate o faza lacrimogena in care se intalnesc doi si incep sa se sarute ... ma doare ceva in jurul pieptului si ma apuca plansu Fuck life... cel putin pentru mine I`m so alone Dido ma mai ajuta sa fac depresia intensa cateodata .... sau gary jules ...metalica....Coldplay ... AUdioslave ... Norocu meu ca mai exista ei .. cand merg pe strada nu suport sa aud lume din jur.. Uffff SI ajungi sa intrebi pe cel de sus .... de ce tocmai tu .... si apoi realizezi ca dak nai fi tu ... atunci sigur era alcineva in locult tau ... noi nu ne alegem familia SI inca odat ama repet Life is unfair, kill yourself or get over it

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da omoara te face praf te face sa fii tu sa nu mai fii tu sa devii slab depedent de ceilalti de atentie sa iti arati slabiciunile sa nu iti dai seama de sensuil vietii sa te simti incompatibil cu tot

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da omoara te face praf te face sa fii tu sa nu mai fii tu sa devii slab depedent de ceilalti de atentie sa iti arati slabiciunile sa nu iti dai seama de sensuil vietii sa te simti incompatibil cu tot

Incep sa cred k nu sunt singurl :pardon:))) orcum gg!!Nici eu nu mas fi exprimat prea bine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incep sa cred k nu sunt singurl :pardon:))) orcum gg!!Nici eu nu mas fi exprimat prea bine ...

 

pai nu esti singurul care se simte asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La inceput era de o zi doua apoi ma luam cu vorba .... sau imi faceam de lucru .... acuma ma gandesc tot timpu

 

si nimic nu te ar ajuta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca scrii in engleza fara probleme si ortografic, iar in romana obosesti cititorul cu fel si fel de lamentari de prost-gust...

Daca erai tinut din scurt in copilarie, te alaturai celor care au trait intr-o frustrare periculoasa toata viata. Sigur, nici de capul tau nu e sanatos sa fii lasat.

Insa acum esti mare (btw, cati ani ai?) si ar trebui sa iti pui capul la contributie.

Nu ai nicio problema. Exista probleme cu adevarat grave, asa ca inceteaza sa mai crezi ca esti cel mai pagubit de soarta.

Soarele nu se invarte in jurul tau, esti o rotita intr-un angrenaj si - mai devreme sau mai tarziu - o sa 'te misti' si tu.

Cum vine vorba, 'you're a brick in the wall', ca tot ne-ai innebunit cu muzica si starile aferente.

 

PS: si daca mai mirckuiesti, ramai si fara forum.

Pam-pam!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×