Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si de ce nu initiezi un franch forum?

 

Dupa cei n ani de franceza care i-am facut la scoala nu am ramas cu nimic.

Asa ca nu am cum sa ma ocup de moderare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa ca nu am cum sa ma ocup de moderare.

 

M-as putea ocupa eu de asta, dar nu stiu cata lume s-ar ingramadi la o varianta in franceza, din moment ce si cea engleza abia misca. Zic eu... :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-as putea ocupa eu de asta, dar nu stiu cata lume s-ar ingramadi la o varianta in franceza, din moment ce si cea engleza abia misca. Zic eu... :evil:

 

De varianta in engleza ne vom ocupa in curand si o sa inceapa sa miste :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, poate mi-a scapat mie dar spuneti-mi si mie cum e cu rubrica FATA SAPTAMANII de pe roportal?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oameni buni, poate mi-a scapat mie dar spuneti-mi si mie cum e cu rubrica FATA SAPTAMANII de pe roportal?

 

Ideea e ca in fiecare sapt. o agentie de modeling o sa puna poze cu o fata.

Deocamdata am ceva probleme cu galeria (dar cei de la Invision lucreaza sa repare bug-urile) si daca nu dau dreptul userilor sa poata pune poze nu le pot vedea asa ca mai sunt si altii care posteaza acolo dar e ceva care sper nu va mai dura mult timp.

 

Apropo de noutati: am mai facut o categorie "Casa si gradina"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sectiunea "Intalniri Roportal" functioneaza in regim de 'BlaBla' datorita numeroaselor postari offtopic, care nu pot fi sterse pentru ca se pierde sirul topicurilor.

 

Spre sfarsitul saptamanii va avea loc un re-count al postarilor pentru actualizarea statisticilor (eliminarea din contorizare a postarilor mutate in arii de offtopic sau sterse si contorizarea celor mutate in arii in care se contorizeaza). Ca urmare, se va schimba nr. de postari in dreptul userilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sectiunea "Intalniri Roportal" functioneaza in regim de 'BlaBla' datorita numeroaselor postari offtopic, care nu pot fi sterse pentru ca se pierde sirul topicurilor.

 

Spre sfarsitul saptamanii va avea loc un re-count al postarilor pentru actualizarea statisticilor (eliminarea din contorizare a postarilor mutate in arii de offtopic sau sterse si contorizarea celor mutate in arii in care se contorizeaza). Ca urmare, se va schimba nr. de postari in dreptul userilor.

Adica eu aveam peste 1500 de postari pe: Intalniri Roportal...?..hmmmm :crazy: Adica a cincea parte?

asa o fii :jester:

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica eu aveam peste 1500 de postari pe: Intalniri Roportal...?..hmmmm :jester: Adica a cincea parte?

asa o fii :good:

Si eu peste 1000 de postari,cica :jester:

 

Foarte ciudat,dar asa o fi,vorba ta ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×