Sari la conținut
Forum Roportal
mady_me

ATENTIE TIMISORENI

Postări Recomandate

SI EU M AM INSCRIS SI MI AM DAT SEAMA CA MI AM LUAT O TZEAPA CIT MINE DE MARE ASTA E MACAR ALTI SA NU MAI PATEASCA AM PLATIT 70 RON SI GATA MIA PROMIS CA MA SUNA SI NU SA INTIMPLAT NIMIC ATENTIE MARE TIMISORENI SA NUI CREDETI SUNT MINCINOSI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SI EU M AM INSCRIS SI MI AM DAT SEAMA CA MI AM LUAT O TZEAPA CIT MINE DE MARE ASTA E MACAR ALTI SA NU MAI PATEASCA AM PLATIT 70 RON SI GATA MIA PROMIS CA MA SUNA SI NU SA INTIMPLAT NIMIC ATENTIE MARE TIMISORENI SA NUI CREDETI SUNT MINCINOSI

 

 

Poate ne dai mai multe detalii si mai ales ne spui despre cine si ce este vorba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ne dai mai multe detalii si mai ales ne spui despre cine si ce este vorba.

 

Citind cu atentie povestile acestui user despre Platinium Media Agency am realizat ca efectele concurentei in economia de piata sunt colosale. Mi se pare necesar a fii mentionat faptul ca Platinium Media Agency este o agentie de publicitate ce promoveaza intr-adevar talentele in lumea modelingului si nu numai. Sunt inscrisa la aceasta agentie din octombrie 2008, am facut un contract pentru profesionisti participand timp de 5 saptamani la cursurile organizate de agentie. Mentionez ca instructorul de modeling, domnisoara Raluca a dat dovada de profesionalism pe toata durata colaborarii. Am avut si activitate in club Leamon, prezentare de moda cu diverse tinute. Astept sa mai fiu chemata. :roll: Mie personal Platinium Media mi-a lasat o impresie foarte buna atat pe durata cursurilor cat si privind seriozitatea in ceea ce priveste activitatile promise.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×