Sari la conținut
Forum Roportal
johnykvl

Fac comenzi si aduc orice produs / articol de pe eBay!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

 

Intermediez cumpararea oricarui articol de pe site-urile eBay (United States, United Kingdom, Deutschland etc.).

 

Eu va facilitez plata pentru orice articol de pe site-urile eBay, dar atentie eu NU vi le aduc acasa si NU sunt responsabil de posibila taxa vamala, Coletul Postal cu produsul (-ele) comandat (e) putand fi ridicate de la Oficul Postal Vamal de la dumneavoastra din locatitate.

 

Am o experienta mare atat pe Okazii.ro (sunt Utilizator Verificat, Pagina Proprie de Descriere, >99% Calificative Pozitive), dar si pe site-urile eBay. Deasemenea am cont de Paypal Verificat.

 

Comisionul meu este de 8RON / produs + 2% din valoarea produsului (taxe bancare si Paypal).

 

Plata pentru prudusul (-ele) comandat (e) se va face anticipat prin serviciul de plata online Paypal, si va fi de forma Cost Produs + Cost Transport (din statul respectiv pana in Romania, la Oficiul Postal Vamal din localitatea dumneavoastra) + comision 8RON / produs + 2% din (valoarea produsului taxe bancare si Paypal).

 

Ofer dovezi de plata si va stau la dispozitie cu orice intrebari pana cand produsul ajunge la dumneavoastra.

 

Sunt Utilizator Verificat pe site-ul Okazii.ro, am Pagina Personala, sunt o persoana serioasa care a avut numai clienti multumiti pe tot parcursul timpului (in mai mult de 140 de tranzactii de orice fel in ultimii 2 ani). ROG SI OFER SERIOZITATE.

http://www.okazii.ro/catalog?view_list=1&a...ype=simple&

 

Cu deosebita stima,

 

Johnyk_vl

post-206941-1233960822_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×