Sari la conținut
Forum Roportal
cimilcosmin

problema

Postări Recomandate

Am instalat de 2 zile ubuntu vres 8.10 , am configurat copizu dar e o problema....cum pot face cubu ala sa ma jok cu el...am toate laturile le pot schimba intre ele dar nu pot "sa ies din cub" . am cautat ore pe google ...nu am gasit ....am incercat de la ccsm....nici aklolo nu am gasit combinatia de taste :cheer: nush ce sa mai fac....sper sa ma ajute cnv....care stie sa scrie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat problema dar acu e alta....cand dau pe butonul de sus din colt sa se inchida sistemul, se face ecranul negru si imi cere iar sa ma loghez. Asa face si la restart. Va rog care stie sa ma ajute ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce instalezi o aplicatie care de fapt nu sti sa o folosesti? Eu zic sa revi la windows si sa nu mai "chinui" pc-ul si nici creierul tau.

Reinstaleaza windows, ia un book cu ubuntu, citeste bine si apoi dai "play" la ubuntu. :stars:

Editat de RHS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce instalezi o aplicatie care de fapt nu sti sa o folosesti? Eu zic sa revi la windows si sa nu mai "chinui" pc-ul si nici creierul tau.

Reinstaleaza windows, ia un book cu ubuntu, citeste bine si apoi dai "play" la ubuntu. :P

Eu am dual boot deci inseamna ca am si windows si ubuntu.....dar acum am aflat tot la ubuntu:) ma refer la efecte :) nu inlocuiam eu windows cu ubuntu pana cand nu stiam sal folosesc:)

Editat de cimilcosmin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×