Sari la conținut
Forum Roportal
Ochisor

Caut relatie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am deschis acest topic pt a gasi o relatie de lunga durata deoarece nu mai stiu unde sa caut.

Sunt un baiat de 16 ani, cu simtul umorului si romantic. Nu prea ies in oras ( nu sunt antisocial ), nu beau si nu fumez. Caut o relatie cu o fata in care sa ne putem baza unul pe celalalt si in care sa putem avea incredere unul in celalalt. Nu caut o fata cool sau de gasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca ai 16 ani si spui ca de mult cauti o relatie, te intreb direct: de cat timp cauti? 2 luni?

Te-ai saturat sa tot cauti femeia pe gustul tau?

Povesteste-ne unde ai cautat si ce probleme ai intampinat.

 

Si doi) astepti sa vina vreo domnisoara si sa fie impresionata? De ce anume sa fie impresionata?

 

Auzi la el, "nu mai stie unde sa caute"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am deschis acest topic pt a gasi o relatie de lunga durata deoarece nu mai stiu unde sa caut.

Sunt un baiat de 16 ani, cu simtul umorului si romantic. Nu prea ies in oras ( nu sunt antisocial ), nu beau si nu fumez. Caut o relatie cu o fata in care sa ne putem baza unul pe celalalt si in care sa putem avea incredere unul in celalalt. Nu caut o fata cool sau de gasca.

 

 

topic inchis. aici nu facem misto. ce cauti tu e pe banda albastra, cu un rand mai sus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×