Sari la conținut
Forum Roportal
spacemarcian

Inca 250 mil amenda pentru tradati in dragoste

Postări Recomandate

O emisiune penibila, sper sa le dea atatea amenzi pana ii scoate din grila de programe! CE fel de oameni apeleaza la aceste emisiuni???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu sa stiu...voi ce ziceti despre "Tradati in dragoste"?Eu am auzit ca o femeie care a apelat la aceasta emisiune a fost vazuta si la "Schimb de mame" si la "Super Nanny".Oare de ce la sfarsit zice ca personajele sunt fictive?Parerea voastra care e?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca ... da ! sunt fictive ! personajele sunt fictive si oamenii sunt platiti sa se faca de ras in fata natiunii :P si vorbesc oarte serios !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca totul e mascarada, inclusiv distorsionarea imaginii, :identitatea ascunsa". Yeah, right.

Ernest parea un tip destul de ok, nu-l vedeam bagat in rahaturi din-astea, dar probabil ca banii si-au spus si de data asta cuvantul si iete-asa face omul compromisuri :P

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca au ales varianta asta pentru ca s-au saturat de amenzi si din pricina faptului ca nu exista o lege care sa stabileasca exact pana unde se merge cu amestecul in viata privata ... de exemplu emisiunea originala cheeters e pe bune :P da aia e la ei, la americani care au legi serioase

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×