Sari la conținut
Forum Roportal
spacemarcian

Inca 250 mil amenda pentru tradati in dragoste

Postări Recomandate

:D io nu prind reality aici. singurul program american e CNN-ul (daca o fi american si asta) restul sunt in germana, franceza si italiana. ahh si in elvetiana, sa nu uit. Urata limba, Doamneeeeeeee

pacat :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper sa dea faliment emisiunea asta

de ce sa dea faliment????????Mie imi place,se dau in spectacol super tare...... :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare un abuz sa te bagi asa in viata oamenilor. Hai sa fim seriosi, ce ma intereseaza pe mine ca nu stiu ce individ si-a insela sotia, sau ca nu stiu ce individa se mai intalneste si cu alt mascul feroce pe langa iubitelul pe care il are deja? Din punctul meu de vedere, daca s-a simtit nevoit sa-si rezolve problemele personale la televizor, inseamna ca isi merita sorta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce sa dea faliment????????Mie imi place,se dau in spectacol super tare...... :doh:

 

sunt penibili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt penibili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazy:

sunt penibili.........dar pe mine ma amuza.Cat de tampit poti fi sa apelezi la o asa emisiune,atata timp cat ne distram.... :) .e ok :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e ami place si ma uit la ea. Am citit la un moment dat ca CNA-ul a vrut sa-i amendeze ca aduc atingere persoanei (-desi nu exista nicio plangere a celor in cauza, nu-i asa..?) Iar cei de la Prima tv le-au prezentat celor de la CNA mai multe "contracte de prestari de serv" semnate de dif.persoane..tipii care apar in emisiune, de fapt sant"actori". Iar ei fac "prestari de serv". Le-au tras-o la cei de la CNA. Dupa ce am aflat chestia asta o perioada m-am uitat mai rar la emisiune..si parca vedeam si eu ca tipiii sant artificiali. Dupa o perioada insa lucrurile au revenit la normal si parca acum au revenit cei "reali" (desii la inceputul emisiunii au avertismentul ala) .La urma urmei de cesa dai un ban in plus, cand ai mat. prima free.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aseara a fost una in care fratele mai mic i-o punea nevestei(ma rog concubinei) fratelui mai mare. Cica tipul-cel cu coarne-"stai asa(la caseta adica) deruleaza un pic inapoi..PAI ASTA-I FRATEMIU !!! " Ce-am mai ras. De fapt emisiunea cred ca ar trebuii sa se cheme "Tradati in relatii".... ca acolo dragostea e moarta de mult :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×