Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vrei sa plangi? da-ti doua palme din fundul gradinii, da' palme serioase, nu cacat.

Nu ai inteles nimic, eu decid cum sa-mi petrec timpul aici.

Ieri, pe un topic faceai pe-a psihologu', poate imi explici si mie teatru asta ieftin?

Imi cer scuze, dar sa stii ca eu chiar am plans si nu am facut si nici nu o sa fac vreodata teatru, nici ieftin si nici mai scump,

 

Sa stii ca ieri dupa ora 18 mi-am tras mai multe palme si mi-am dat si cativa pumni in cap si in gura, tot ca sa-mi revin, dar asta nu ma ajutat cu nimic, atata doar ca acuma ma dor si falcile, nu numai sufletul, ca mi-am tras cate o serie de palme de parca bateam covoare.

 

 

Am avut grija ca pumnii in cap sa nu imi atinga creierul, sa dau din una in alta, dar dupa seria de palme efectul a fost contrar, in sensul ca nu am mai putut sa plang deloc.

 

Palmele pe care mi le-am tras, au fost ceva spontan, un fel de reactie de aparare a organismului, de genul "Costi, trezeste-te ca nu te mai recunoastem si nu mai rezistam!"

 

Daca nu ma intalneam cu fosta mea prietena care a avut grija sa bage cutitul unde stia ca ma doare foarte tare, nu treceam prin nicio plansoare.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×