Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

Invitatie pentru forumisti

Postări Recomandate

nu cumva lumea e pe langa subiectul acestui topic ?

Nu, ca toata povestea a fost ceva de genul:

 

Sa traiti, dom' Sef am venit sa reclam perversiuni sexuale cu mama !

Ia zi domne declaratia !

Pai cutare a zis 'tuti gura matii !

Si ?

Si domne, lu' mama nu-i convine asa ceva, trebuie sa-i dati amenda !

Tu unde crezi ca te afli ma ? aici e Politia, noi suntem platiti din banii Statului, ba !

Stiu domne, da' asa scrie la lege !

Vrei sa-ti dau eu un sut in cu* sa intelegi ca de noi faci misto ?

 

numai ca pe Ropo "politistul" chiar nu s-a prins cum a fost cu "cererea" de ban.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ma bag si eu.

Nu va inteleg. Nici pe unii, nici pe altii. Forumul e foarte bun asa cum e. Nu e dictatura, nu e nimic. Pana la urma cred ca totul tine de doza de bun-simt pe care o are fiecare din noi. Eu, de exemplu, imi bag (cenzurat) in stanga si in dreapta, dar nu cred ca am deranjat pentru ca nu am atacat pe nimeni in mod direct. In plus incerc sa respect regulamentul forumului. Adica sunt ontopic. Misto-urile le fac in topicul meu si pe chat. E simplu. Sfatuiesc nemultumitii de pe forum sa-si deschida topic de mistocareala, in sectiunea dedicata, si veti vedea ca nu se ia nimeni de voi. Eu sunt dovada beata... adica vie (daca nu-mi iau acum vreun suspend :pardon: ).

Pentru "oficiali": voi chiar nu aveti ce face? Haideti in crasma mea. Azi sunt generos. Fac cinste. Si ceilalti sunt bineveniti. Parafrazand un personaj arhicunoscut, voi spune: lasati frustratii sa vina la mine!

Hai sa bem bere, baga-mi-as (cenzurat)!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa parasim cu totii forumul asta... astfel nu vor mai fi nici maimutareli, nici off-uri (inclusiv cele ale moderatorilor :hi: - aici ma refer la ofurile ca le dam de munca si off-topaceala creata chiar de ei) dar nici moderatori.

pe mine ma distreaza cine e autorul acestui topic!!! :doh:

 

ps: orice "docoment" oficial trebuie semnat de sef!!! sa intelegem ca,,, K e seful? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe topicul asta se discuta despre off topiceala nu despre cei plecati dintre noi. In plus, conteaza cei care au ramas, statuile se ridica la............" v-am dat disparuti". Sau nu?

Da, mie mi se pare ca in ultimul timp n-a fost mult off decat pe topicele create special pt asta.

In loc sa va plangeti, mai bine ati scrie poezii :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi se pare la fel... acum chiar e liniste... multi au plecat, altii au fost "inrolati"... oricum, atmosfera e mult mai calma si mai calda... inclusiv eu m-am schimbat, ca nici eu nu am fost usa de biserica :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord cu tine . Valabil insa doar pt cei sanctionati. Ceilalti, ce scuza au ?

nu au, e drept

ceilalti sunt ........dilii :pardon:

:doh: :hi: :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:party:

 

Dilii,dilii.. nu gluma . :neo:

Acu`.. eu stiu ca tu ai suflet mare [ nici eu nu sunt foarte chitroasa :order: ] , dar sunt situatii in care nu poti judeca doar cu sufletul.

 

Sa speram totusi ca , pana la urma , toata lumea va fi multumita.

 

On-topic : Mi-am luat vopsea pt oua ! :o:

Hmm :) avum inteleg eu de ce se spune Politist Roportal, si nu politista . :)

V-au dotat cu de ..t'oo'ate. :pash:

 

E albastra ? Vopseaua zic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cool... alt topic de paruiala intre useri si moderatori. Paharul de Cola cu pai infipt in mijloc si punga mare de floricele de porumb... :pash:

 

Asta e continuarea de la "Discutii diverse"? No, io-te si parerea mea: io cred ca varianta actuala a forumului e ceva mai 'clean', mai mult bun-simt si on-topic, mai putine subiecte la bascalie si mai putin increngatura Radio-Shantz cu Taraf TV. :)

 

Unora poate nu le convine ca nu mai au unde sa-si expuna talentul si valoarea da haur (mancatz-ash! :) ), dar... ghinion! Life sux, stim, dar noroc ca e cald afara si ca Nutline mai fabrica pungi din alea extra-largi cu seminte prajite de floarea-soarelui... :o:

 

E mult mai palpitant sa rumegi viata vecinei de deasupra (pana ragai, eventual... :party: ) decat sa scrii aberatii pe net despre oameni pe care nici nu-i cunosti, si pe care din fericire pentru ei si din pacate pentru curiozitatea ta nativa, nici nu ai sa ai sansa sa ii vezi vreodata.

 

Eu zic sa facem o petitie prin care sa solicitam postului Acasa TV sa re-difuzeze "Lacrimi de iubire" - asta in caz ca s-a terminat. Daca nu, sa-l dea mai des in reluare ca sa poata tot norodul sa se uite... Poate ii mai aduna de pe strazi/forumuri. Ceva combinatie intre asta, stirile de la ora 5, 'neatza cu Razvan si Dani (si bunaciunea aia), manele, combinatii, tzac-pac... :order:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×