Sari la conținut
Forum Roportal
halip

Extensii, extensii, extensii!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:crazy:((...Am si eu o intrebare...Ce fac cu fisierele de tip "bc!"? Am reusit sa inteleg semnificatia acestei extensii, dar mai departe? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult! :focus: O sa incerc...asa invata omul!

Mda...am facut o varza! Am gasit eu torrentul, dar chiar nu gasesc la BitComet nici un folder cu unfinished download...

Ce ghia e emishiunea asta...:P

Editat de alexis10

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o mica problema.....a downloadat cu o serie de joculete(un joculet nu depasea 10 M)......si toate au format " .adf " (cik Amiga Floppy Disk Image Files) ....am cautat pe net dar nu prea am gasit....cik cu amiga emulator...dar nu am gasit programul...nici demo, trial......

 

 

Q: How are ADF, ADZ, FDI, DMS and IPF files used in the emulation?

 

 

DISCUSSION

 

Overview

ADF and other similar files, such as the ones available for download from the Amiga Forever Game Downloads page, contain an image of the contents of an Amiga floppy disk. These disk images can be "inserted" and "ejected" like normal disks by pressing F12 (a dialog with a Floppies tab appears) while the emulation is running.

 

 

nu gasesc programul despre care se vb

Editat de El`luchador

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am luat un joc flash de pe internet si nu pot sa-l deschid pt ca nu am programul care face asta. Care program ruleaza extensia .swf? Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am luat un joc flash de pe internet si nu pot sa-l deschid pt ca nu am programul care face asta. Care program ruleaza extensia .swf? Multumesc.

 

Downloadeaza un flash player de pe net

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, as vrea sa ma ajutati intr-o problema. Am luat de pe net Microsoft Office 2007 dar e in format ISO. Imi puteti explica si mie ce trebuie sa fac sa pot instala programul in calculator?

Va multumesc mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×