Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Finlanda - Romania

  

9 membri au votat

  1. 1. Cine invinge?

    • Romania.
      7
    • Finlanda.
      0
    • Egal.
      2


Postări Recomandate

Sambata, 08 oct 2005, Romania va intalni Finlanda in deplasare.. meciul va fi difuzat de TVR 1 incepand cu ora 17:00.

 

Pentru a pastra sanse cel putin teoretice, Romania trebuie sa invinga in Finlanda, iar Cehia sa nu bata pe Olanda.. ce va fi, ramane de vazut... :tease: :sorry: :luck:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Romania nu va pierde in Finlanda shi sper ca Mutu sa mai dea 2.deci hai romania!!!!!!! finalda nu bate sigur insa un egal sunt posibil dar mai bine nuh!!!!!!!!!! pronostic 0-2 ne-am invata la scoru asta:D :) :P

post-9891-1128535696_thumb.jpg

post-9891-1128535713_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca am batut dar nu fara emotiile de riguare.

Oricum e o victorie frumoasa si acum ne ramane sa tinem pumnii stansi olandezilor si finlandezilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am batut, dar in a2-a repriza am jucat ca o echipa de divizia B....vai de steaua noastra si sa ne traiasca bara......ca ea ne-a salvat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Macar am invins... in prima repriza am ratat cam mult, iar in cea de-a doua nu prea am mai miscat... acum vad ca e 2-0 pentru Olanda si sunt deja in prelungiri.... sa vedem ce face miercuri, desi nu stiu daca Finalnda va rezista in fata cehilor... cat de mult atarna acum acel egal cu armenii.... :hi: :hi: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×