Sari la conținut
Forum Roportal
blonda

Cele mai rele restaurante pentru nunta

Postări Recomandate

Noi am facut-o la restaurantul unui mare hotel din oras, unde toata lumea ne recomanda sa "fugim", dar a fost excelent, peste asteptari :o:

Asa ca nu va luati dupa amici, incercati sa vizitati localul inainte, poate participati la una cu cateva luni inaintea voastra.........

si nu uitati, trebuie sa va cautati sala cu minim 1 an inainte, e jale .

Bafta tuturor !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am facut la Casa Centrala a Armatei.

De vis absolut totul.

De la servire pana la ultimul detaliu.

Buna Noi incercam sa rezervam pentur sora mea undeva la sfarsitul toamnei.. Poate este cam din scurt- asa se pare. Poti sa-mi spui cum se poate vorbi la >Casa Armatei caci noi am fi interesati de locatie, dar nu am gasit o persoana de contact serioasa acolo inca. Multumesc frumos.... :yawn:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna Noi incercam sa rezervam pentur sora mea undeva la sfarsitul toamnei.. Poate este cam din scurt- asa se pare. Poti sa-mi spui cum se poate vorbi la >Casa Armatei caci noi am fi interesati de locatie, dar nu am gasit o persoana de contact serioasa acolo inca. Multumesc frumos.... :yawn:

 

Pi-le :lol:

DOAR asa se poate vorbi SAU: ginericu' sa fie puiut in armata, sau un pui de ceva cu trese grele. Oricum, in ianuarie se fac listele (deja probabil ca sunt facute si urmeaza a se aproba sau au fost deja aprobate in ian 2009 pt TOT anul).

Cererea in mod normal se depune in aug-sept (cat mai devreme cu un an inainte).

 

Bafta in alta parte :haha:! Deja e tarziu cam pt orice restaurant care se respecta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pi-le :crazy:

DOAR asa se poate vorbi SAU: ginericu' sa fie puiut in armata, sau un pui de ceva cu trese grele. Oricum, in ianuarie se fac listele (deja probabil ca sunt facute si urmeaza a se aproba sau au fost deja aprobate in ian 2009 pt TOT anul).

Cererea in mod normal se depune in aug-sept (cat mai devreme cu un an inainte).

 

Bafta in alta parte :P! Deja e tarziu cam pt orice restaurant care se respecta.

Multumesc frumos! Ai dreptate, o sa scoatem artileria grea :P Sa speram ca criza asta o sa mai calmeze putin lucrurile.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva vreo experienta in acest sens cu hotelul Crystal Palace din cartierul Aviatiei? Va multumesc frumos!

Editat de vi80

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca mai sunt date libere la locatii frumoase in Bucuresti care sa fie de "rangul" CMA

 

asemenea ma indoiesc

sa nu uitam ca unicatul inseamna ca nu exista la fel

mai frumos, mai urat, mai ieftin, mai scump da, dar la fel nu :)...

 

cu aceeasi stima de sine :(...eu

Editat de Walpurgisnacht

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am facut nunta ficei mele in 2007 la un resturant chinezesc de la romana -p-ta amzei si a fost supe si ca locatie si ca mancare si toata lumea sa simtit foarte bine anul asta am vrut tot acolo sa facem botezul dar sa inchis si martie 2008 am facut in alta parte nu spun unde dar nu mi-a placut ,pe 01 nocv.2008 rupem turta nepotica mea face un anisor si nu prea eram decizi unde dar din intamplare am descoperit un restaurant chinezesc nou deschis foarte curat ,elegant ,primitor pot spune chiar intim si cu mancarea super buna preturi bune si acum dorim sa luam legatura sa facem acolo acesta se afla pe calea dudesti mai sus de depou este o casa cu etaj la strada,daca doriti incercati si voi .cu drag mamaia doina

va pot recomanda restaurantul brio din bucuresti pe str.traian nr 147...elegant si curat si nu au preturi mari...si noi am taiat motul baiatului acolo...foarte frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut de curand un restaurant ff frumos, nou deschis in Casa Presei.....Se numeste Kantina in caz ca sunteti in intarziere cu alegerea unei locatii ptr nunta,botez etc il puteti vizita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×