Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Merci cavalere :blink: ...as fi foarte curioasa sa vad niste poze ale fetelor care au plecat tot de la cupa B si acum au implanturi de 245 facute tot la dr Stan...stiu ca acelasi implant pe n paciente diferite arata in n feluri dar ,cum am mai zis,as vrea sa se vada totusi o diferenta fata de cum sunt acum...nu stiu daca 40 de g ar face diferenta in viitor...sunt convinsa ca,in urma experientei capatate de-a lungul timpului doctorul stie mai bine decat mine ce mi se potriveste ,doar ca nu stiu daca aceste 40 de g ar face diferenta in viitor...pentru fetele care au facut operatia...spuneti-mi va rog...rezultatul final dupa operatie a fost ce ati vazut cand ati probat sizerele?sau sanii sunt mai mici dupa operatie decat pareau a fi cu sizere?

Am fost operata la dr Stan la Bacau si m-am lasat influentata de el in ceea ce priveste marimea. Am plecat de la cupa A si doctorul mi-a recomandat 285 cc. Am doua saptamani de la operatie si sanii mi se par imensi. Am 1.66 si 53 kg. Sunt multumita ca am ascultat de el si nu mi-am pus mai mari.

Partajează acest post


Link spre post

Merci cavalere :blink: ...as fi foarte curioasa sa vad niste poze ale fetelor care au plecat tot de la cupa B si acum au implanturi de 245 facute tot la dr Stan...stiu ca acelasi implant pe n paciente diferite arata in n feluri dar ,cum am mai zis,as vrea sa se vada totusi o diferenta fata de cum sunt acum...nu stiu daca 40 de g ar face diferenta in viitor...sunt convinsa ca,in urma experientei capatate de-a lungul timpului doctorul stie mai bine decat mine ce mi se potriveste ,doar ca nu stiu daca aceste 40 de g ar face diferenta in viitor...pentru fetele care au facut operatia...spuneti-mi va rog...rezultatul final dupa operatie a fost ce ati vazut cand ati probat sizerele?sau sanii sunt mai mici dupa operatie decat pareau a fi cu sizere?

Sanii sunt mai mari decat ceea ce ai vazut cand ai facut proba cu sizere

Partajează acest post


Link spre post

Da.. şi propun să fie poze ca la rinoplastie, să ştim şi noi la ce medic să mergem.

Este cu totul altceva când vezi procesul încheiat, ăsta e un factor important în alegerea medicului.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post

bah, io recomand calduros sa se gandeasca f bine inainte de a se alege marimea XXL. eu am 500 in fiecare, sunt un DD si ma doare carca de la o vreme si nici nu vreau sa ma gandesc ca de la greutatea lor poate sa fie. ma duc la dr curand sa vad ce naiba e durerea asta de spate, eu tot sper sa imi zica vezi doamne-i un muschi ceva intins. daca imi zice ca-s grei pepenii, am belit-o, scuzati de expresie

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post

Buna, eu am trecut am ajuns la 330 cmc si ma simt super bine, sanii mai au un aspect foarte natural. Doamna doctor care m-a operat a facut o treaba extraordinara in opinia mea si choar consider ca acest aspect al vietii mele m-a ajutat enorm!

Partajează acest post


Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×