Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am creat topicul asta ca sa deviez putin din offtopiul de la rinoplastie...

deci... ce ati vrea sa stiti despre subiect?

helo

eu ma intreb, daca un tratament hormonal are efect doar temporar, atunci la ce mai e bun? o sa revin dupa discutia cu medicul endocrinolog, dar as vrea sa stiu ce stii tu despre asta. pt ca teoretic mi se pare ok, in cazul unei deficiente hormonale. cert este ca orice tratament hormonal trebuie facut sub stricta recomandare si supraveghere medicala, alminteri riscurile pot fi extrem de mari. nu cred ca prefera cineva sa-si mareasc sanii cu riscul de a se transforma intr-o balena.....

Partajează acest post


Link spre post
am creat topicul asta ca sa deviez putin din offtopiul de la rinoplastie...

deci... ce ati vrea sa stiti despre subiect?

in primul rand ce inseamna augmentarea de sani :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
helo

eu ma intreb, daca un tratament hormonal are efect doar temporar, atunci la ce mai e bun? o sa revin dupa discutia cu medicul endocrinolog, dar as vrea sa stiu ce stii tu despre asta. pt ca teoretic mi se pare ok, in cazul unei deficiente hormonale. cert este ca orice tratament hormonal trebuie facut sub stricta recomandare si supraveghere medicala, alminteri riscurile pot fi extrem de mari. nu cred ca prefera cineva sa-si mareasc sanii cu riscul de a se transforma intr-o balena.....

 

Uite... citeste si tu ceva de genul asta: Women Taking Breast Enhancement Pills Swallow Empty Promises

 

E in Science Daily, site de prestigiu nu intr-o RECLAMA la cine stie ce pastila... Eu lucrez intr-o clinica de chirurgie estetica unde se fac la greu operatii de augmentare de sani, multe dintre fetele astea vin cu lectiile facute, unele stiu foarte multe despre subiect, tu chiar crezi ca ar mai apela la chirurgie daca ar functiona leacurile alea babesti?

 

uite inca un sir lung de "rezultate" ale unor persoane care au luat asa ceva:

http://answers.google.com/answers/threadview?id=308089

 

in primul rand ce inseamna augmentarea de sani :flowers:

 

;) pentru o scurta descriere mergi la adresa asta

Editat de cutzu

Partajează acest post


Link spre post

am auzit ca merge si prin metode naturale ;) cica mararul , sau samanta de marar ar fi buna , masaj cu uleiuri speciale ;)

 

sau ma rog un partener dragut care ii iubeste asa cum sunt ei :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
am auzit ca merge si prin metode naturale 8) cica mararul , sau samanta de marar ar fi buna , masaj cu uleiuri speciale ;)

 

sau ma rog un partener dragut care ii iubeste asa cum sunt ei ;)

telina....asa cum merge la barbati tre sa mearga si la noi :flowers:

Partajează acest post


Link spre post

io am vazut silicoane foarte aiurea , si am vb cu o tipa aici care si-a pus acu cativa ani. Imi povestea de durerea insuportabila :flowers: de dupa operatie , deci io nu vreau asa ceva ;) m-am lamurit

Partajează acest post


Link spre post
sau ma rog un partener dragut care ii iubeste asa cum sunt ei :doh:

 

asta e singurul remediu natural care functioneaza cu adevarat! :nep:

 

io am vazut silicoane foarte aiurea , si am vb cu o tipa aici care si-a pus acu cativa ani. Imi povestea de durerea insuportabila :yes: de dupa operatie , deci io nu vreau asa ceva :nep: m-am lamurit

 

Nu cred sa fi fost operata la noi. Tehnica folosita de dr. Stan acum e fara durere... tot ce simti e poate ceva gen febra musculara... Implantele sunt alese pe baza de masuratori folosind un program computerizat astfel incat sa fie exact ce-i trebuie pacientei. Tehnica este super perfectionata si, cel putin din ce am vazut in ultima vreme pe la pozele de control... procentul de rezultate super faine l-a depasit pe cel de rezultate faine :D

Partajează acest post


Link spre post
asta e singurul remediu natural care functioneaza cu adevarat! :nep:

Nu cred sa fi fost operata la noi. Tehnica folosita de dr. Stan acum e fara durere... tot ce simti e poate ceva gen febra musculara... Implantele sunt alese pe baza de masuratori folosind un program computerizat astfel incat sa fie exact ce-i trebuie pacientei. Tehnica este super perfectionata si, cel putin din ce am vazut in ultima vreme pe la pozele de control... procentul de rezultate super faine l-a depasit pe cel de rezultate faine :nep:

a fost operata aici, si-a pus silicoane, si doctorul in operatie i-a distrus toti muschii de pe piept , deci imagineaza-ti durere :yes: :doh:

Editat de Joanna

Partajează acest post


Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×