Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

Hai cu warnu, hai cu suspendu

Postări Recomandate

am postat in valea plangerii fara sa stiu , mi s-a dat warn si observ ca tot mai multi useri care nu sunt moderatori posteaza acolo..pai e corect?!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca-i aici ca-i acolo tot aia e....mai bine va gandeati si la asta si nu mai iroseati atatea topice inutile..prin care n-o sa rezolvati nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am postat in valea plangerii fara sa stiu , mi s-a dat warn si observ ca tot mai multi useri care nu sunt moderatori posteaza acolo..pai e corect?!!

:lol2:

 

FEMEE, AICI tu te auto-denunti, adica TU te denunti pe TINE, nu pe altii, ai priceput ?????

 

Duamne mare'i gradina.

c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am postat in valea plangerii fara sa stiu , mi s-a dat warn si observ ca tot mai multi useri care nu sunt moderatori posteaza acolo..pai e corect?!!

fata mea aici primeste warn numai cine se doreste ...adica cuii vrea i se da..si de cele mai multe ori mai sunt si pagube colaterale :lol2:

eu vreau warn sau suspend sau ce vreti voi..numa sa scapati de mine.... asa si mai cer warn ca i-am facut raport aranei cand ma facut mucoasa.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragul meu, ce e cu tine ?

Ti-e frica de asocierea cu noul politist sau vrei sa arati ca nu esti cum zice noul politist ?

 

heiy, heiy, nu uita ca eu am mai deschis o data acelasi tip de topic, si pe vreme aia K nu era politist.

dar mi l-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×