Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Daca ai muri maine,care e ultimul om pe care il vrei langa tine?

Postări Recomandate

M`am gandit la asta akum,asa dintr`o data,fiind cu el aici....am sfidat totul!daca as muri maine,as vrea sa ma stranga in brate pentru ultima data,as vrea sa ii vad zambetul lui,singurului om caruia ii datorez totul....stiu k sunt oameni care se gandesc la moarte,altii care nu o fac...eu ma gandesc uneori,ma las purtata de val....ca acum....si stiu k daca sfarsitul meu ar fi in momentul asta,as trece in nefiinta teribil de fericita!!!!!dar nu as vrea sa il las singur,traiesc prin el si pentru el,cum pot sa respir un aer care deja nu`mi mai apartine?nu sunt o romantica dar uneori ma privesc si dragostea te face sa fii vulnerabil...e o contradictie pentru ca de multe ori te si intareste.....dar asta simt eu acum....

Exista o persoana in viata voastra pe care ati vrea sa o strangeti in brate inainte ca totul sa se termine?este vorba despre o singura persoana......alegeti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si daca e vorba de mai multe?

grea alegere(pt mine cel putin...) :tease:"

Alege ..e simplu!!!!!!!

!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ultima oara, as vrea sa`l strang in brate pe fratele meu ...

Si pe catel ... :sorry:

Iar pe mine sa ma ingropati cu cheile masinii in buzunar shi cu telu` la ureche, clar? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e deloc usor de ales...cred ca pe fiul meu,deocamdata pe el il iubesc cel mai mult pe aceasta lume... :tease:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred k dak as muri maine, ultimul lucru vreau sa`l vad pe el...e singurul care ma face sa ma simt femeie si om in acelasi timp cu adevarat :tease: si cred k dak ar fii sa plec dintre cei vii, mi`ar fii de ajuns sa ma sarute de bun ramas si sa mor in bratele lui....as muri fericita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e deloc usor de ales...cred ca pe fiul meu,deocamdata pe el il iubesc cel mai mult pe aceasta lume... :tease:"
Sa`ti traiasca...cati ani are.?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm..o intrebare care poate pare destul de simpla dar nu e chair asa :D.....desi poate suntem si noi de vina pt ca de multe ori ne place sa complicam lucrurile.:sorry:..

 

deci...nu situ ce sa spun...pe de-o parte as vrea sa am familia langa mine,pe mama..pe fratele meu....

 

pe de alta parte, pe persoana pe care o iubesc...

 

deci intre astea doua chiar mi se pare greu sa aleg,deoarece parca sunt 2 chestii diferite...,ca si cum intrebi : ce iti place mai tare? spaghetele sau tortul,nici intre asta nu ii corect sa alegi pt ca sunt chestii "diferite"..cred ca ati prins ideea..

 

sa revin....: deci daca as sti ca maine mor..hmmm...nu stiu pe care din cele 2 variante le-as alege...:P

 

..dar daca ar sti si persoanele respective ca sunt pe moarte,sau daca as fi bolnav..poate as prefera sa nu ma vada asa ..in starea aceea...ci sa pastreze o amintire frumoasa despre mine... :luck:......,desi mi-ar fi greu singur in ultimele clipe ... :P

 

 

dar prefer sa nu ma gandesc la asta acuma.... :tease:

 

TaKe CaRe aLL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e deloc usor de ales...cred ca pe fiul meu,deocamdata pe el il iubesc cel mai mult pe aceasta lume... :sorry:"

 

Cam asa ziceam si eu....insa cu gandul ca ar suferii prea tare , prefer sa-l am pe sotul meu langa mine pana in ultima clipa :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×