Sari la conținut
Forum Roportal
vaca_cu_cabina

Oameni cu serpi in burta....

Postări Recomandate

lydya, ma-sa zicea ca a intrat in camera si a vazut coada sarpelui disparand in gura copilului. deci tenie clar nu era. in plus, copilul a fost examinat de medici si, evident, nu s-a gasit nimic.

Editat de dark_light

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si copilul ce facea?

 

am auzit si eu de cazuri cand oamenii mai dormeau pe camp si sarpele intra in gura lor...probabil atrasi de mirosul de dinti neaspalati sau mancarea din stomac :lol2:

 

habar n-am dar e nashpa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nush cum credeti tot ce vi se baga pe gat....In primul rand un sarpe n-ar putea sa traiasca intr-un om din cauza aciditatii din stomac. :lol2:

Of,of, mai mai :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

burta nu inseamna doar stomacul ci si intestine ...

 

lydya, ma-sa zicea ca a intrat in camera si a vazut coada sarpelui disparand in gura copilului. deci tenie clar nu era. in plus, copilul a fost examinat de medici si, evident, nu s-a gasit nimic.

 

dark _light eu am un prieten care l-au examinat 4 medici si au zis ca nu are nimic poate ca a intrat in sevraj ca ia droguri saracu unchisu a inebunit si la dus la test . pana sa gandit unu si la deschis si a scos din el 30 cm de intestin intrat in putrefactie . asa ca nu prea pun baza pe examinari dastea medicale evidente. tot asa un copchil avea dureri mari si i-au facut multe "teste" vro 3 super doctori si ziceau ca nu are nica ,pana o tanti doctorita ia facut o endoscopie si "the copchil " avea ghemuri de viermi .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba poate!...

 

 

se poate sa fi gresit eu!

 

 

Cum?

 

burta nu inseamna doar stomacul ci si intestine ...

 

 

 

dark _light eu am un prieten care l-au examinat 4 medici si au zis ca nu are nimic poate ca a intrat in sevraj ca ia droguri saracu unchisu a inebunit si la dus la test . pana sa gandit unu si la deschis si a scos din el 30 cm de intestin intrat in putrefactie . asa ca nu prea pun baza pe examinari dastea medicale evidente. tot asa un copchil avea dureri mari si i-au facut multe "teste" vro 3 super doctori si ziceau ca nu are nica ,pana o tanti doctorita ia facut o endoscopie si "the copchil " avea ghemuri de viermi .

 

Vali e altceva cu tenia si viermii intestinali....dar nu serpi...

Dar nu inteleg de ce afost nevoie de endoscopie cand se putea foarte bine pe baza analizelor de laborator...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nush cum credeti tot ce vi se baga pe gat....In primul rand un sarpe n-ar putea sa traiasca intr-un om din cauza aciditatii din stomac. :lol2:

Of,of, mai mai :lol2:

ba poate!...

 

 

 

lydya, ma-sa zicea ca a intrat in camera si a vazut coada sarpelui disparand in gura copilului. deci tenie clar nu era. in plus, copilul a fost examinat de medici si, evident, nu s-a gasit nimic.

se poate sa fi gresit eu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mama lui zicea ca ceva se misca in burta lui...si poate ai observat ca era destul de mare burta...atunci ce poti spune ca are?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mama lui zicea ca ceva se misca in burta lui...si poate ai observat ca era destul de mare burta...atunci ce poti spune ca are?

 

Da ceva se misca ....neoronul singuratic.....daca are mare burta...ce? inseamna ca are un sarpe Boa in el?

Familia aia sufera de sindromul munchausen o boala pshica....Punct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×