Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

femeile inteligente

Postări Recomandate

pai da, te nasti cu el, dar nu multe persoane stiu sa il foloseasca...poti sa fii frumoasa si sa atragi privirile tututror, dar dak nu stii sa te imbraci sau sa te aranjezi, poti sa fii cea mai neatragatoare femeie din lume :sorry: ...si cand am spus k stie sa apeleze la sex-appeal m`am referit la faptul k o femeie inteligenta, cand vrea sa obtina ceva, stie sa apeleze la farmecele cu care a inzestrat`o natura :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, adik femeia tre sa fie putin smechera ca sa-i fie bine...ca barbatii nu stiu a aprecia valoarea ei decat daca ea o pune intr-un ambalaj atragator...hmmm ..mda.Faptele o demonstreaza din pacate.

Ufa, vreau un barbat cu suflet de femeie in cazul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda, adik femeia tre sa fie putin smechera ca sa-i fie bine...ca barbatii nu stiu a aprecia valoarea ei decat daca ea o pune intr-un ambalaj atragator...hmmm ..mda.Faptele o demonstreaza din pacate.

Ufa, vreau un barbat cu suflet de femeie in cazul asta.

 

asta este realitatea ella :tease: . cine nu ar vrea un barbat cu suflet de femeie care sa stie sa aprecieze o femeie dincolo de infatisare, fara a avea nevoie de un ambalaj atragator? :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si trebuie sa inteleg ca blonda care isi desfata conducatorii cu sex-appeal si este bine "vazuta" trebuie sa o consider inteligenta pt. ca a stiut sa se puna bine cu sefii, in comparatie cu mine care am o relatie doar de colaborare cu acestia?

Si zau, nu arat asa :tease: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta este realitatea ella :tease: . cine nu ar vrea un barbat cu suflet de femeie care sa stie sa aprecieze o femeie dincolo de infatisare, fara a avea nevoie de un ambalaj atragator? :sorry:

 

mda,dar e preferabil sa aiba si una si alta,

nu-i asa?

:luck:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...sa inteleg k asta e si nu ai ce face. un ambalaj atragator va fii intodeauna luat in considerare de un barbat inaintea interiorului :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreti sa spuneti ca pentru voi nu conteaza aspectul fizic al unui barbat? Pentru mine conteaza :sorry: ...asta inseamna ca am suflet de barbat?! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu atat fizicul cat fitzele si figurile de diva...asta apreciaza barbatii mai inainte decat interiorul.Si stim bine ca fitzele astea nu tin decat o vreme si orbiti de "vrajile" unei cotote se intreab apoi de ce nu au si ei o prietena iubitoare si bla bla..iete dece ...caci isi castiga superficialitatea de langa ei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×