Sari la conținut
Forum Roportal
Piepor

Maghiarizare fortata in Covasna

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iar tu Piepor, dupa cum spuneam, ti-am remarcat sovinismul,

 

stai sa puna niste unguri mana pe tine si o sa vezi ce inseamna sovinism, ca ei sunt experti la sovinism

 

 

Ai gasit o scuza proasta.

 

Eu nu iti gasesc scuza pentru ignoranta, indoctrinatule.

 

in cazul de fatza tu esti ignotantul ptr ca nu cunosti istoria rom^nilor si spui numai aberatii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stai sa puna niste unguri mana pe tine si o sa vezi ce inseamna sovinism, ca ei sunt experti la sovinism

Ia controleaza-te tu.

in cazul de fatza tu esti ignotantul ptr ca nu cunosti istoria rom^nilor si spui numai aberatii

Istoria nu are de-a face cu ratiunea, indoctrinatule.

Si in alta ordine de idei, pe topicul cu Holocaustul Palestinian, cand ii huleam pe evrei pentru ce fac eram bun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Bai tigane" era apelativul corect.

Editeaza.

 

nu ma, ca eu ii respect pe tigani si corect acuma se spune rromistule. asa e directiva oficiala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma, ca eu ii respect pe tigani si corect acuma se spune rromistule. asa e directiva oficiala

Cu "ma" te adresezi cui iti permite, nu mie.

 

Directiva oficiala este proasta, cuvantul corect este "tigan".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai lasa, ca nu e chiar asa.

Si ma indoiesc ca tu, moldovean, ai putea stii cum e cu adevarat sa traiesti intre unguri

ai ramane surprins sa afli ca nu-s ca rusii

 

ungurii sunt mai rai cu siguranta ca vor sa-si faca stat. cica acum cand s-a intrat in UE la ei sa te duci cu pasaport

 

in Republica Moldova au venit niste colonisti rusi care de multe ori stau in banca lor. rusii parte a oficialitatilor o fac pe nebunii

Editat de Piepor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stai sa puna niste unguri mana pe tine si o sa vezi ce inseamna sovinism, ca ei sunt experti la sovinism

 

 

 

 

in cazul de fatza tu esti ignotantul ptr ca nu cunosti istoria rom^nilor si spui numai aberatii

daca punea un ungur sovinist mana pe tine, tu acum miroseai floarea de nu-ma-uita de la 2 metri sub pamant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu va invit sa faceti o mini excursie pana la Lacul Sf. Ana..

acolo ar fi bine sa va distrati pe malul lacului ( vara ) si sa fiti cu voie buna asa cum sunteti la o petrecere.(mici, bere , chef si scaldat )

daca reusiti sa parasiti zona nefardati sunteti , ori meseriasi , ori atleti, ori bazati in pumn.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ungurii sunt mai rai cu siguranta ca vor sa-si faca stat. cica acum cand s-a intrat in UE la ei sa te duci cu pasaport

 

in Republica Moldova au venit niste colonisti rusi care de multe ori stau in banca lor. rusii parte a oficialitatilor o fac pe nebunii

te anunt ca exact asa stau lucrurile si in ceea ce-i priveste pe unguri.

Omul de rand este multumit cum e, unde e si cu cine traieste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu va invit sa faceti o mini excursie pana la Lacul Sf. Ana..

acolo ar fi bine sa va distrati pe malul lacului ( vara ) si sa fiti cu voie buna asa cum sunteti la o petrecere.(mici, bere , chef si scaldat )

daca reusiti sa parasiti zona nefardati sunteti , ori meseriasi , ori atleti, ori bazati in pumn.

probabil v-a umblat gura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×