Sari la conținut
Forum Roportal
AndreiDJ

Sa incerc ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut , ma numesc Andrei , si vreau sa vad si eu niste opinii , pareri si sfaturi din partea vostra VA ROG!.

Mie imi place foarte mult de o fata de la mine din scoala (eu clasa a IX-a , ea a X -a) . Am inceput sa simt ceva pentru ea acum 3 luni . Am intrat in vorba si am inceput sa-i fac complimente (ambii voleibalisti) de felul cum joaca volei . I-am zis odata ce simt pentru ea dar n-a vrut nimic serios. Acum ce sa mai fac , ca eu chiar o iubesc :o: , dar .... Nu stiu ce sa fac (fara chesti ca treci peste, va rog , nu pot trece peste :flowers: ). Totusi am ramas prieteni glumim , ne prostim , mai ma si bate :) , dar eu cred ca si ea ma place acum. Sa numai zic ca i-am facut mereu pe plac si apreciaza din cate am vazut si vorbit. Si acum ma gandesc ca poate s-a schimbat si ca ar trebui sa incerc iar . Va rog sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut , ma numesc Andrei , si vreau sa vad si eu niste opinii , pareri si sfaturi din partea vostra VA ROG!.

Mie imi place foarte mult de o fata de la mine din scoala (eu clasa a IX-a , ea a X -a) . Am inceput sa simt ceva pentru ea acum 3 luni . Am intrat in vorba si am inceput sa-i fac complimente (ambii voleibalisti) de felul cum joaca volei . I-am zis odata ce simt pentru ea dar n-a vrut nimic serios. Acum ce sa mai fac , ca eu chiar o iubesc :o: , dar .... Nu stiu ce sa fac (fara chesti ca treci peste, va rog , nu pot trece peste :) ). Totusi am ramas prieteni glumim , ne prostim , mai ma si bate :) , dar eu cred ca si ea ma place acum. Sa numai zic ca i-am facut mereu pe plac si apreciaza din cate am vazut si vorbit. Si acum ma gandesc ca poate s-a schimbat si ca ar trebui sa incerc iar . Va rog sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac ? :flowers:

:o:....cam cum te bate? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers:....cam cum te bate? :flowers:

joaca , iti dai seama , palme peste : fund ,burta :o:

Editat de AndreiDJ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce inteleg eu am impresia ca ea te considera un fel de "cel mai bun prieten", asta in primul rand. Si in cazul in care am dreptate... eu as mai astepta in locul tau, asta daca nu vrei sa renunti la ea.

In al doilea rand (presupunand ca nu e valabil primul rand), eu cand eram la liceu erau putine fete care sa aiba curaj in fata prietenilor sa se cupleze cu cineva mai mic decat ele, sincer vorbind. (Eu am 20 de ani, asta ca sa nu crezi ca liceul l-am facut acu vreo 100 de ani :flowers: ).

Asa ca nu stiu ce sanse ai, dar pana la urma nu ai nimic de pierdut, poate doar de castigat. Go with the flow.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P....cam cum te bate? :o:

 

lasa-ma sa ghicesc: implinesti 15 ani sapt viitoare?! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasa-ma sa ghicesc: implinesti 15 ani sapt viitoare?! :o:

nici gand , am deja 16 :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici gand , am deja 16 :pardon:

 

Incearca, pentru ca daca nu incerci vei ramane intotdeauna cu o intrebare la care n-ai raspuns. Mult succes, si daca nu vrea, accepta ca nu vrea si mai incearca o data peste cateva luni :hi:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut , ma numesc Andrei , si vreau sa vad si eu niste opinii , pareri si sfaturi din partea vostra VA ROG!.

Mie imi place foarte mult de o fata de la mine din scoala (eu clasa a IX-a , ea a X -a) . Am inceput sa simt ceva pentru ea acum 3 luni . Am intrat in vorba si am inceput sa-i fac complimente (ambii voleibalisti) de felul cum joaca volei . I-am zis odata ce simt pentru ea dar n-a vrut nimic serios. Acum ce sa mai fac , ca eu chiar o iubesc :shout: , dar .... Nu stiu ce sa fac (fara chesti ca treci peste, va rog , nu pot trece peste :hi: ). Totusi am ramas prieteni glumim , ne prostim , mai ma si bate :shout: , dar eu cred ca si ea ma place acum. Sa numai zic ca i-am facut mereu pe plac si apreciaza din cate am vazut si vorbit. Si acum ma gandesc ca poate s-a schimbat si ca ar trebui sa incerc iar . Va rog sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac ? :pardon:

Incearca ma orice ar fi altfel ajungi ca mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×