Sari la conținut
Forum Roportal
Cipu

Adobe premiere pro

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca Adobe Premiere e greu atunci Avid, Final Cut, Velocity, cum sint? Prefer AvidExpressPro si astept cu nerabdare varianta 5.1. pentru HD. La Final Cut si Velocity ai acces doar daca-ti permiti un supercomputer pt care-ti trebuie bani, nu gluma. Nu mai merge pe PC. Succes in adobeala baieti! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu lucrez cu premier pro cel putin 8 ore pe zi si stiu destul de multe despre el dar :) mi este mult pana sa il cunosc in amanuntime . problemele care apar la premier sunt compatibilitatea cu placile de baza si memori, chear si mie mi se blocheaza de doua 3 ori pe zi si .. fac ca .. dar daca ti sa busit la plecare atunci ai o problema cu PB sau memorile asa am avut eu mai de mult cu o placa de baza MSI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a mai patit cineva sa li se blocheze adobe premiere pro chiar la lansare, doar pe windows XP? sau stie cineva care este solutia?

 

De regula, astfel de programe necesita dezactivarea eventualelor codecuri pe care le ai instalate.

In cazul tau, un codec e cea mai probabila cauza pt care nu iti lanseaza Adobe. Incearca asta. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu lucrez cu premier pro cel putin 8 ore pe zi si stiu destul de multe despre el dar :roll: mi este mult pana sa il cunosc in amanuntime . problemele care apar la premier sunt compatibilitatea cu placile de baza si memori, chear si mie mi se blocheaza de doua 3 ori pe zi si .. fac ca .. dar daca ti sa busit la plecare atunci ai o problema cu PB sau memorile asa am avut eu mai de mult cu o placa de baza MSI

 

 

Salutare,

este prima data cand intru pe un forum(scuze anticipate in caz ca nu ma pricep )

Se pare ca D-voastra ave-ti ceva experienta si as dori sa va pun o intrebare .

Am lucrat in adobe premiere 6.5 unde faceam pozele(TIF) sa se miste in diferite directi.

Motion,-- Motion settings etc.

As dori sa lucrez in cs 3 dar nu ma duce la motion settings asa cum stiaM EU.

a-TI PUTEA SA MA AJUTATI.mULTUMESC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×