Sari la conținut
Forum Roportal
Herr Spiegellman

Trimite ca altfel pica cerul pe tine ! [Comentarii]

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va rog postati aici orice comentariu legat de tema Trimite ca altfel pica cerul pe tine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

felicitari

chiar am citit fiece cuvant cu interes

dar nu pot sa nu o imit pe NW si sa intreb fara malitiozitate:

asa si....?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul acesta l-am deschis pentru ca de foarte multe ori pe forumuri (si cu siguranta si pe acesta...) se intampla sa se inceapa o discutie iar mai apoi sa se abereze la greu. Oameni care nu citesc ce a scris precedentul, care se cearta cu cineva anume in orice topic posibil si alte similare.

 

De ce am deschis topicul legat de acel mail ? Pai... nu v-ati saturat sa primiti mesaje de genul ala pe messenger sau pe mail ? Eu da. Si ca si la precedentul topic similar ("Te rog din suflet trimite mai departe...") , in momentul in care il voi primi iarasi (caci sunt SIGUR ca il voi mai primi...) , tot ce am de facut , in loc de o discutie lunga, consumatoare de timp si nervi, dau link-ul spre post si cine vrea sa afle, sa citeasca.

 

Nu stiu daca va vine sa credeti, dar multi chiar baga botul la ce scrie in mailurile de genul ala... si destui din ei se desteapta dupa un singur dush rece cu un topic de genul (stiu vreo 2-3 exemple de oameni care au deschis ochii...).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand faci un dush, la propriu, pentru cat timp te astepti sa dureze efectul ? ...si totusi il faci. (sper :o: ) Ei bine, inainte sa dispara efectele acelui "dush rece" poate, doar poate, ca va da mai departe si va trezi pe inca cineva... Oricum... (re)repet... tot ce este necesar ca "Raul" sa triumfe este ca oamenii buni sa nu faca nimic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Topicul acesta l-am deschis pentru ca de foarte multe ori pe forumuri (si cu siguranta si pe acesta...) se intampla sa se inceapa o discutie iar mai apoi sa se abereze la greu. Oameni care nu citesc ce a scris precedentul, care se cearta cu cineva anume in orice topic posibil si alte similare.

 

De ce am deschis topicul legat de acel mail ? Pai... nu v-ati saturat sa primiti mesaje de genul ala pe messenger sau pe mail ? Eu da. Si ca si la precedentul topic similar ("Te rog din suflet trimite mai departe...") , in momentul in care il voi primi iarasi (caci sunt SIGUR ca il voi mai primi...) , tot ce am de facut , in loc de o discutie lunga, consumatoare de timp si nervi, dau link-ul spre post si cine vrea sa afle, sa citeasca.

 

Nu stiu daca va vine sa credeti, dar multi chiar baga botul la ce scrie in mailurile de genul ala... si destui din ei se desteapta dupa un singur dush rece cu un topic de genul (stiu vreo 2-3 exemple de oameni care au deschis ochii...).

Eu nu primesc, că i-am pus pe toţi pe ignore. :o:

Şi oricum, mereu o să se găsească c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai fac si asta concomitent. De obicei cand prind un mesaj de genul, il trimit la toate adresele pe care le gasesc in mailul respectiv cu linkul spre post-ul de pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×