Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu zic sa le combine - poza cu palaria si ochii reci

 

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Momentan suntem pe aceesi treapta de egalitate (teoretic), deci mai subtire cu 'ai 5 minute'. Uneori putin respect nu daunazeaza, in ciuda faptului ca nu stii cu cine vorbesti.

Si, ORICINE ar fi, inainte de a fi orice altceva, e om si merita respect.Ca nu iti sta in fire sa respecti oamenii, asta nu e problema mea, insa nu tolerez sa imi vorbeasca cineva pe tonul asta.

Dar, stai linistita, tu poti sa NU reformulezi. Sunt convinsa ca pe viitor vei dori sa pari mai educata cu oricine, nu numai cu cine trebuie. De fapt, in viata trebuie sa inveti sa fii intr-un anume fel, astfel incat, indif ca esti cu mama, cu bunica, cu un prieten sau cu un strain sa fii acelasi. Mastile nu caracterizeaza oamenii de calitate.

 

2.Am trecut peste prima intrebare la care nu ai raspuns pt ca nu ai raspuns. Esti suficient de inteligenta sa dai un raspuns la orice fel de intrebare, oricat de ambigua ar fi ea. As prefera sa nu detaliez, tocmai in ideea ca putem (amandoua) sa trecem putin dincolo de cuvinte, daca dorim.

 

3.Intrebarile mele sunt cat se poate de pertinente, fara iz de cearta, doar de cunoastere a celuilalt. Daca nu doresti sa poestez pe topicul asta, e suficient sa imi spui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saharianule, tu din care categorie faci parte? a celor cu masca? a ipocritilor sau a depravatilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Saharianule, tu din care categorie faci parte? a celor cu masca? a ipocritilor sau a depravatilor?

 

Se vede ca ai cunoscut un numar restrans de capitole

Mai sunt si altele

 

Si pe ultima pagina eu :blink: :blink:

 

 

shoot !

 

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Victimo! Mai bine stai aici si posteaza, decat sa umbli brambura cu off-topicu'.

 

In realitate sunt exact cum cere momentul respectiv sa fiu.

 

Se vede ca ai cunoscut un numar restrans de capitole

Mai sunt si altele

cineva zicea ''Less is more''...tind sa cred ca avea dreptate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fata, de ce nu-ti lasi la avatar poza aia cu palaria, ca-mi place mai mult decat papusa asta cu ochi reci :blink:

o sa fac un chestionar sa vad cine e pro si cine contra

 

Unde in alta parte decat in cadrul unui spatiu virtual?

daca eram si desteapta, sigur eram barbat!

 

ce voiai sa intrebi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merci pt invitatie :blink:!

Deci intrebarile mele 1 si 2 sunt fara raspuns deocamdata.

 

Intrebarea nr 3 :blink:: este machiajul indispensabil pt tine? Daca da, de ce? Daca nu, atunci de ce o faci ocazional?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×